Ana sayfa Uygulama Yüz Efektlerinin Yer Aldığı MSQRD Uygulaması Android’e geldi!

Yüz Efektlerinin Yer Aldığı MSQRD Uygulaması Android’e geldi!

PAYLAŞ

Kısa zaman önce sosyal medyada insanların eğlencesi haline gelen Yüz Efekt Uygulaması MSQRD Android’e Geldi! Uygulama iOS’dan sonra şimdide Android’de

Özellikle de yaşlandırma ve yüz değiştirme efektine sahip uygulamalar, sosyal medyada trend olmaya devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda iOS’da yer alan MSQRD uygulaması iOS’da kullanıcıların beğenisi aldı, hatta 4-5 hafta boyunca Apple cihazlarda en çok indirilen uygulamalardan biri haline geldi. iOS cihazlar da kullanıcıların beğeisi alan uygulama, Android’de yer almıyordu.

Giderek popüler olan farklı efektlere sahip olan MSQRD uygulaması, sonunda Android kullanıcılarının yüzünü güldürdü ve geçtiğimiz gün Android market, Google Play Store‘da yer aldı. sürümüyle kullanıcıların beğenisine sunulan uygulama, kısa zaman sonra Google Play’de popüler hale geldi.

MSQRD Uygulaması Nasıl Kullanılır ? 

Bu zamana kadar bir çok yüz değiştirme, yüz efekti programı gördük. Bunları sizlerle beraber denedik. En son Snapchat’de de yüz değiştirme ve çeşitli efektlerin yer aldığı bir güncelleme karşımıza çıkmıştı. MSQRD uygulaması, bu tarz uygulamaları sevenler için ideal türden. Uygulama içerisinde farklı türde bir çok efekt var. Yüz yaşlandırma, maske ekleme gibi efektler, sosyal medya da en çok kullanılan efektler arasında.

efetler

Uygulamanın kullanımı ise oldukça basit. Şu anda iOS ve Android platformunda yer alan uygulamada toplamda 50’ye yakın efekt var. Uygulamayı indirdikten sonra, Kameraya ve galeriye erişime izin vermeniz sonrasında uygulamanın alt tarafında efektler belirecek. Bu efektleri sağa sola kaydırarak, kendinizi kamerada görerek video veya fotoğraf çekebilirsiniz. Uygulamada yer alan efekt sayısının her geçen gün arttırıldığını ve buna bağlı olarak, eğer efekt eklendiğinde haber gelmesini istiyorsanız da, ayarlardan bu özelliği açmanız mümkün.

Uygulamanın bu kadar hızlı yayılmasının en büyük sebeplerinden bir tanesi de, uygulama yapımcılarının gündemi takip etmesi. Örneğin Oskar Ödül töreninde ödül alanlardan sonra, uygulama içerisinde Oskar ödüllü efektler eklendi. Bu şekilde bir taktik ile büyümek ve daha fazla kitleye ulaşmak isteyen uygulama yapımcıları, İnstagram, Twitter ve Facebook üzerindeki paylaşımlarla da viral reklam yapmış oldu.

Android kullanıcıları buradan, iOS kullanıcıları ise buradan uygulamayı indirebilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.