Ana sayfa Uzay Nasa Canlı Yayınında Bir Cisim Görüldü! Yayın Aniden Kesildi!

Nasa Canlı Yayınında Bir Cisim Görüldü! Yayın Aniden Kesildi!

PAYLAŞ

Uzun bir süredir ISS’nin görüntülerini kolay bir şekilde izleyebiliyorduk. Bu yayınlardan olan, Nasa Canlı Yayınında Bir Cisim Görüldü! Canlı yayın kesildi!

ISS’nin canlı görüntülerini paylaşan Nasa, canlı yayın yaptığı sırada Dünyanın üzerinden ilginç bir görüntü belirdi. İşte tam o anda canlı yayın kesildi! Sosyal medya ISS canlı yayınında yaşanan bu olayı konuşuyor.

ISS’nin görüntülerini canlı yayınla kesintisiz bir şekilde izlemek isteyenlere aktaran Nasa, bugün yaşanan bir olaydan dolayı canlı yayını kesmek zorunda kaldı. Nasa’nın Youtube kanalı aracılığıyla yayınlanan canlı görüntüler de, ilginç bir detay yer alıyor. Uzay araştırma kuruluşu, bu zamana kadar bir çok araştırma ile karşımıza çıkmış, bazı kişilerce komplo teorileri ortaya atılmıştı. Ancak bugün yaşanan olay, hem korkuttu, hem de gizemli bir hal almaya başladı. Komplo teorileri ortaya atan bir kaç siteye göre, Nasa’nın bugün ki yayını kesme sebebi, dünya üzerinde bulunan ve net bir şekilde görünen UFO’nun yer alması!

Nasa Canlı Yayınında Bir Cisim Görüldü!

Canlı yayınlanan videoyu, izleyenler görmüştür, ancak izlemeyenler için Youtube’da tekrarları ekleniyor. Dünyanın etrafında görünen gri ve mavi renk tonlarında olan bir cisim dünya üzerinde yer almış, bu sırada görüntüler kesilerek, canlı yayın sonlandırılmıştı.

Bazı kesimler Youtube’da bu olaya karşılık video yayınlamaya başladı. Bunlar arasında secureteam10‘un kurucusu Tyler Glockner’de yer alıyor. Tyler’a göre Nasa 2014 senesinde sarı bir diskin görüntülere girmesi sonrasında da canlı yayını kesmişti. Bunun sebebi de görünen cisimin UFO’ya benzemesiydi. Bugün gerçekleşen olayın sebebinin de bu olduğu konuşuluyor. Tyler’a göre, canlı yayının aniden kesilmesinin sebebi, dünya üzerinde UFO’nun kameralara takılmasıydı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.