Ana sayfa Oyun Need For Speed’in Yeni Oyunu için Sistem Gereksinimleri Açıklandı

Need For Speed’in Yeni Oyunu için Sistem Gereksinimleri Açıklandı

PAYLAŞ

Araba yarışlarını severek oynayanlar müjde ! Geçmişten bu yana hayranı olduğumuz Need For Speed’in Yeni Oyunu için Sistem Gereksinimleri Açıklandı 

Yıllar önce yayınlanan ve bizlere şu an Nostalji ruhunu canlandıran Need For Speed oyununda bir takım değişimler meydana getirilecek. Need For Speed hayranlarının en beğendiği efsane seri hiç şüphesiz Underground ve Underground 2 serisidir. Bu zamana kadar oynayan oyuncular arasında daha sonrasında çıkan hiçbir oyundan tatmin alamadığını söyleyenler bile oldu. Her ne kadar o dönem oyun motoru gelişmemiş olsa, grafikler kötü olsa da, şu anda bile bu 2 efsaneyi oynadığınızda eğlenceli bir hal alıyor. Geçmişte NFS Underground ile kim daha çok drift yapacak? Kim çarpmadan daha fazla ilerleyecek? Kim 1. olucak gibi sorularla oynadığımız NFS’nin yeni oyunu için beklenen sistem gereksinimleri açıklandı. Bilgisayar oyunlarının lider firmalarından olan EA Games, NFS’nin yeni oyununda fazlasıyla abartılmış bir grafik kullanacak. Durum böyle olunca da nostalji ruhlu kullanıcılar da üzülmedi değil. Çünkü ultra grafiklere sahip olucak oyunun istediği minimum sistem gereksinimleri bile oldukça fazla. EA Games tarafından açıklanan gereksinimler şu şekilde ;

Oyunun istediği Minimum Sistem Gereksinimleri ;

İşletim Sistemi: Windows 7 (64-bit)
İşlemci: Intel Core i3-4130
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 750 Ti 2GB / AMD Radeon HD 7850 2GB
Bellek: 6 GB Depolama Alanı: 30 GB

EA Games’in Önerdiği Sistem Gereksinimleri ;

İşletim Sistemi: Windows 7 (64-bit), Windows 8/8.1, Windows 10
İşlemci: Intel Core i5-4690
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 970 4GB / AMD Radeon R9 290 4GB
Bellek: 8 GB Depolama Alanı: 30 GB

Bilenler bilir, zamanında GTA 5 kaldıran bilgisayarlar vs. yapılıyordu. Hatta birçok firma GTA 5 Kaldırır bu ! şeklinde etiketler ile karşımıza çıkmıştı. Şimdide NFS’nin yeni oyunu için böyle sistemler karşımıza çıkabilir. Lakin oyun 4K destekli, eğer ki gerçekten bu özelliklerden kat ve kat daha iyi bir sisteme sahipseniz, oyunu 4K oynamanın tadını çıkaracaksınız.

Kullanıcılar her ne kadar bu sistem gereksinimlerini çok fazla bulsa da, yayınlanan oyun içi videolardan da anladığımız kadarıyla, oyunun grafik motorunda fazlasıyla yenilikler yapılmış. Grafikler iyileştirildiğinde, mecburen sistem gereksinimleri de artmış.

tekerler

Yeni oyunda grafiklerin artmasının yanı sıra, araçların kontrolleri de gerçeğe yakın bir şekilde yapılmış. Drift yapmak isteyenler çok daha fazla zorlanacak. Gerçekçi grafik, gerçekçi oynanış dedik, bu oyun direksiyonsuz olur mu? Tabii ki olmaz. Direksiyon ile oynayacaklar içinde oyun içerisinde birçok ayar vs. mevcut. Oyun tamamen gerçeğe yakın oynanması adına iyileştirilmiş. Oyun pek yakında çıkmaya hazırlanıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.