Ana sayfa Dizi NetFlix 1 Aylık Deneme Üyeliği Nasıl Aktif Edilir?

NetFlix 1 Aylık Deneme Üyeliği Nasıl Aktif Edilir?

PAYLAŞ
netFlix 1 Aylık Deneme Üyeliği Nasıl Aktif Edilir?

Ülkemiz de sektöre yeni giriş yapan netFlix 1 Aylık Deneme Üyeliği Nasıl Aktif Edilir? sorusu cevaplarıyla beraber haberimizin detaylarında.

Geçtiğimiz yıl giderek büyüme planları yapan netFlix tüm dünya da yaygınlaşmaya devam ediyor. Neredeyse 1 yıl öncesinde Türkiye ve daha bir çok ülkede yaygınlaşmak için zamana ihtiyaç olduğunu söyleyen netFlix Türkiye de resmen açıldı. Türkiye de ki pazara yerleşmek isteyen firma ilk olarak tüm sayfalarında ve uygulama üzerinde Türkçe desteğini getirdi. Ayrıca bunun yanı sıra Vodafone ile anlaşma yaptı. Spotify ve daha bir çok firmanın Vodafone ile başarıya ulaşması sonrasında netFlix’de bu operatör ile anlaşma sağladı.

Geçtiğimiz günler de netFlix’in Türkiyeye gelmesi konuşulurken bu sabah ki basın lansmanında resmi olarak duyuruldu. netFlix  Türkiye de ki kullanıcılarla tanışılması adına 1 aylık deneme üyeliğini de duyurdu. Deneme üyeliği boyunca netFlix’de dizi, film izlemek mümkün. Ay sonunda yenilenmesini istemiyorsanız da bunu iptal edebiliyorsunuz. Deneme premium üyeliği ile beraber sistemi daha iyi anlayabilirsiniz.

netFlix 1 Aylık Deneme Üyeliği Nasıl Aktif Edilir?

Her ne kadar kısa bir süre içerisinde hayatımıza girmiş olsa da netFlix Türkiye de henüz yeni. Bu yüzden insanların bu platformu tanıması gerekiyor. Üyelik ücretlerine baktığımız da deneme üyeliği aktif etmeden satın almanızı önermiyoruz. Bu yüzden de netFlix premium üyelik vermeye başladı. 1 Ay boyunca süren premium üyelik, daha sonrasında sizin isteğinize göre yenileniyor ya da iptal edilebiliyor.

1-ay

netFlix 1 Aylık Deneme Üyeliği Nasıl Aktif Edilir? sorusunun cevabı oldukça basit. Deneme premium üyeliği için yapmanız gereken işlemler oldukça basit. İlk olarak şuradaki bağlantıya tıklamanız gerekiyor.

Daha önce üyelik açmamış olmanız gerekiyor. Yeni üyelik açmak için Anasayfa da yer alan şimdi kayıt ol – Bir ay ücretsiz katılın butonuna tıklıyoruz. Böylelikle karşımıza üyelik başlatacağımız bir sayfa açılıyor. Direk link için buraya tıklayın.

denemee

Yukarıdaki şekilde görmüş olduğunuz üzere deneme üyeliğinde kullanmak istediğiniz üyelik planını seçmemiz gerekiyor. Bu adımda önemli nokta şu, eğer netFlix’i gerçekten denemek istiyorsanız Özel olan planı seçmelisiniz. 39.99 TL aylık ödemesi mevcut. Ancak 1 ay deneme üyeliği boyunca herhangi bir ücret ödemeyeceksiniz.

Devam et butonuna tıklamalı ve E-Mail şifre alanını girmelisiniz. Daha sonrasında eğer internet sitesi üzerinden kayıt oluyorsanız kart bilgileriniz istenecek, iTunes üzerinden kayıt oluyorsanız ise, sizden Apple şifrenizi isteyecek. Burada telaşa gerek yok. Kart bilgilerinizi girdikten sonra sizden herhangi bir ücret kesilmeyecek.

iTunes aboneliği başlattıktan sonra sizden 1 ay üyelik ücreti alınmayacak. Daha sonrasında ise aboneliğinizi bitirmeniz gerekecek. Aboneliğinizi 1 ay sonrasında sonlandırmaz iseniz ücretli üyelik olarak devam edersiniz. Tüm bu adımları gerçekleştirdikten sonra tebrikler netFlix 1 Aylık Deneme Üyeliği Nasıl Aktif Edilir? sorusunu kolay bir şekilde cevaplamış olduk.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.