Ana sayfa Uygulama NetFlix üyeliği Nasıl iptal Edilir?

NetFlix üyeliği Nasıl iptal Edilir?

PAYLAŞ
netFlix üyeliği Nasıl iptal Edilir?

Dizi, Filmler ve kanallar ile karşımıza çıkan NetFlix 1 ay deneme üyelik veriyor. Peki abone olduktan sonra netFlix üyeliği Nasıl iptal Edilir?

netFlix deneme üyeliği aktif etmek konusunda haberimizi yayınlamıştık. Bu haberimiz sonrasında merak edilen bir diğer konuda netFlix üyeliği nasıl iptal edilir? sorusu oldu. Öncelikle şunu belirtmeliyiz. İlk olarak satın alma işlemini ya da deneme üyeliği hangi cihazla veya nasıl aktif ettiğinizi hatırlamanız gerekiyor.

Hatırlamıyorsanız NetFlix ayarlarında bilgilere ulaşmak mümkün.. Yapmamız gereken işlemler yine oldukça basit arkadaşlar. 1 aylık deneme üyeliği nasıl iptal edilir sorusu ya da netFlix üyeliği Nasıl iptal Edilir? sorusu cevapları aynı yola çıkıyor.

NetFlix üyeliği Nasıl iptal Edilir? 

Apple cihazlarınız aracılığıyla üyeliğinizi başlattıysanız eğer, yapmanız gereken işlem Ayarlar > iTunes Store ve AppStore > Apple Kimliği : xxx@gmail.com tıklayın. Apple kimlik şifrenizi girin. Şifrenizi girdikten sonrasında Abonelikler sekmesine tıklamanız gerekecek. Burada aboneliklerinizi görebileceksiniz.

net1

iPhone cihazınız aracılığıyla belirttiğimiz işlemleri yaptıktan sonra son olarak 2 adım kalıyor. Aboneliklerden aktif üyeliğinizi bulup netFlix seçtikten sonra Aboneliği İptal et butonuna basıyoruz ve daha sonrasında üyeliğimizi iptal edebilmek için onayla butonuna tıklıyoruz. Evet işlemler bu kadar basit.

2-jnet

iTunes yani Apple cihazınız aracılığıyla satın alma gerçekleştirdi iseniz netFlix aboneliğine tıklayıp, Aboneliği iptal et diyeceksiniz. Bu işlemler sonrasında netFlix sizden herhangi bir aylık ödeme almayacaktır. Ancak üyeliğinizin bitiş tarihine kadar kullanmaya devam edeceksiniz. Örneğin 23 eylül 2016 tarihinde deneme üyeliği açtınız, aboneliği iptal ettiniz. 23 ekim 2016’ya kadar üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

NetFlix Abonelik iptali Nasıl Yapılır 2. Yöntem

Eğer kredi kartı bilgilerinizi girerek internet sitesi üzerinden kayıt olduysanız ve bu üyeliğinizi iptal ettirmek istiyorsanız, yapmanız gereken işlemler yine basit. Bu işlemleri üyeliğinizin bitimine az bir zaman kala değil, şu an dahi yapsanız üyeliğinizi kullanabilirsiniz. Daha sonrasında otomatik olarak yenileme yapmaz.

net11

NetFlix sitesine giriş yapıyoruz. Sağ üstte kullanıcı adımızın yazdığı alana tıklayıp hesabınız sekmesine tıklıyoruz. Daha sonrasında abonelikler ve ücretler sekmesi altında iptal et butonuna basıyoruz ve netFlix abonelik iptali işlemini tamamlamış oluyoruz.

1 YORUM

  1. Sayin arkadaşım verdiğiniz bilgiler faydali fakat televizyonda giriliyor nasıl üyeliğini iptal edebilirim lutfen

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.