Ana sayfa Akıllı Telefon Nexus 5 Satışları Devam Edecek

Nexus 5 Satışları Devam Edecek

PAYLAŞ

Nexus 5’in kullanıcıların gözünde yeri büyüktür çünkü Android KitKat güncellemesini getiren ve ciddi derecede başarılı performanslara erişen bir akıllı telefondu. Üstelik ucuz fiyatı, güçlü sistemi ve akıcı kullanıcı arayüzü de buna eklenince Nexus 5 çoğu kişi için geçen yılın favori telefonlarından biriydi ve bu yıl da başarısını sürdürmüştü. Bugün çıkan söylentilere göre ise Google telefondan desteğini çekmişti fakat işin aslı farklı.

Google sözcüsünün söylediğine göre firma Nexus 5’e destek vermeye devam edecek ve Google Play’de satışı devam edecek. Üstelik önümüzdeki yılın ilk çeyreği içinde de mağazalarda kendine yer bulacak.

nexus-5-6

Her ne kadar Google desteğini çekmediğini belirtse de mağazaların durumu biraz daha farklı ve çoğunda bir yaşını geçen bu Android cihazının bazı renkleri tükenmiş durumda. Ayrıca Google’ın kendi dükkanı Play Store’da bile diğer renkler bulunmuyor. Bakalım durum ne gösterecek ama Nexus 5 henüz ölmemiş gözüküyor.

Tabii bu arada ülkemizdeki stok durumu ne olacak, hala bulunabilecek mi belli değil. Ancak Nexus 5’in LG G2 modeliyle önemli ölçüde bir akrabalığı var. Teknik özellikleri bakımından neredeyse aynı sayılırlar. Nexus 5’i satın almak isteyip bulamazsanız sizleri LG G2 Hala Alınır mı? başlığımıza davet ediyoruz.

2 YORUMLAR

  1. Nexus 5 hala alinirmi diye düsünmeyin bulabilirseniz gidip direk alin.. Hala Huawei ascend P6 zenfone 5 casper via v8 gibi teneke telefonlari millet kapis kapis alirken nexus 5 1000 tl gibi bir rakama yekpare kasasi,tasarimi ve sadeligi seven birisiyseniz hic kacirmayin. Snapdragon 800 2 gb ram adreno 330 ve android 6 ya kadar güncelleme desteğini de unutmayin.stabilite ve akıcılık dendiğinde akla ilk nexus lar gelir…en azindan 6 ay sonra niye donuyor niye kasiyor o kadar para verdik deyip ağlayip sizlamazsiniz
    Nexus 5 Pazarlama stratejileri yüzünden ve kapitalist rejimin ısırılmış elmasi yada diğer markalarin ışıltılı ve pahali reklamasyon harcamalari yapilmadan sadece basit bir duyuru ile ben çıktım diyerek yeteri kadar tanitilamamis öksüz bir telefondur.. Nexus 5 kullanmanin en güzel tarafi da herkeste olmayan bir telefona sahip olmaktir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.