Ana sayfa Akıllı Telefon Nexus 6 ve iPhone 6 Yanyana Görüntülendi

Nexus 6 ve iPhone 6 Yanyana Görüntülendi

PAYLAŞ

Bugün tanıtılması beklenen Nexus 6, iPhone 6 Plus birlikte fotoğraflandı. Total Tech tarafından paylaşılan fotoğraf şimdiye kadar ortaya çıkan Nexus 6 fotoğraflarıyla uyuşuyor. Google’ın uygun fiyatlı geliştirici telefonu Nexus 6’nın bugün resmi olarak duyurulması bekleniyor.

Motorola tarafından üretilecek olan Nexus 6, Moto X modeline oldukça benziyor. Nexus ailesinin eski modellerinden tasarımsal anlamda önemli farklar içeren yeni Nexus 6’nın en dikkat çeken tarafı ise boyutu. 5.5″ ekran boyutuna sahip olan iPhone 6 Plus’ın yanında neredeyse ebat olarak eşit olan Nexus 6’da 5.9″ boyutunda bir ekran bulunuyor. Daha önce Nexus’un akıllı telefon tarafında bu tarz büyük bir ekranla karşılaşmamıştık.

nexus-6-iphone-6

Ön tarafta yer alan stereo hoparlörler ilk bakışta fark ediliyor. Bunun dışında cihazın teknik özelliklerine ilişkin yeni bilgiler bulunmuyor. İşletim sistemi olarak Android L ile gelecek olan Nexus 6’nın teknik özelliklerine ilişkin en büyük beklenti 2K ekran olarak belirtiliyor. Üreticilerin Amiral gemilerinde görmeye başladığımız Quad HD ekrana bakalım Google yer verecek mi? Nexus 6 hakkında gelişmeleri sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.