Ana sayfa Oyun NFS Serisinin Yeni Oyunu Duyuruldu : Need for Speed No Limits

NFS Serisinin Yeni Oyunu Duyuruldu : Need for Speed No Limits

PAYLAŞ

1994 yılından bu yana Electronic Arts firması bünyesinde oyun severlere tam 19 oyunu ile hız tutkularını yaşamalarını sağlayan efsane seri Need for Speed bugün serinin 20. oyunu olacak olan Need for Speed No Limits’i duyurdu.

No Limits ismi ile piyasaya sürülecek yeni Need for Speed oyunu, mobil cihazların tamamı ile uyumlu bir şekilde çalışacak şekilde geliştiriliyor. Önceki serilerden Most Wanted yapımı ve Real Racing oyunlarından tanıdığımız firma, FireMonkey bu sefer oldukça başarılı bir yapıma imza atacak gibi gözüküyor.

NFSNL_T_screenshot1_redtoyota_EAblogembed

Oyuna ait dünyaca ünlü yarışcı Ken Block’un yer aldığı oyunun Trailer’ı ve yönetmen koltuğunda oturan Robert Huebner’ın yaptığı “Her zamankinden daha farklı bir grafik motoru geliştiriliyor, oyunculara yarış zevkini kusursuz şekilde vermeye hazırlanıyoruz” şeklindeki oyuncuları heyecanlandıran açıklama dışında herhangi bir bilgi sızmış bulunmuyor.

EA Games, oyun hakkında önümüzdeki günlerde daha kapsamlı açıklamalar yapacağını belirtiyor. Şimdilik oyunun mobil cihazlarda da kusursuz şekilde çalışacağı bilgisi ve Trailer dışında elimizde pek fazla detay bulunmuyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.