Ana sayfa İlginç Ürünler Nissan Otomatik Park Özellikli Ofis Sandalyesi Üretti

Nissan Otomatik Park Özellikli Ofis Sandalyesi Üretti

PAYLAŞ

Bu zamana kadar birçok akıllı cihazı sizlere tanıttık. Ancak en ilginçi bu sanırım. Çünkü Nissan Otomatik Park Özellikli Ofis Sandalyesi Üretti.

Nissan’dan hayatımıza çok büyük katkı sağlamasada, ofislerde işe yarayacak olan bir sandalye üretildi. Bu sandalyenin en büyük özelliği ise otomatik park özelliğine sahip olması. Hayatımıza bu zamana kadar birçok Akıllı cihaz girdi En son şuradaki haberimizde sizlere akıllı valiz Bag2Go’yu tanıtmıştık. Hayatımızın her alanında işimizi kolaylaştıran bu akıllı cihazlara şimdide Otomotiv Sektörünün lider firmalarından olan Nissan, bu kadar akıllı cihaz yetmiyormuş gibi, yeni bir cihaz ekledi.

Evlerde pek işe yaramasa da, ofislerde oldukça işe yarayacak olan bu ofis sandalyeleri, ne kadar dağınık olursa olsun, kendini masa etrafına park edebiliyor. Kalabalık ofislerin en büyük dertlerinden biriside, ofisi düzenli bırakmak. Nissan’da bundan çekinir olmuş ki, Mühendisleri testler sonucunda başarılı oldukları otomatik park özellikli ofis sandalyesini üretmiş. Ayaklarında bulunan çipler ve sensörler sayesinde, ofisin neresine bırakılırsa bırakılsın, sadece el çırptığınız da masanın etrafına toplanıyor. Böylelikle hem toplantı öncesinde, hemde toplantı sonrasında dağınıklık giderilerek, daha düzenli bir hal almış oluyor. Bu ofis sandalyesinin çalışma sistemine bakarsak ta, konumunu algılayan sandalyeler, daha sonrasında El Çırptığımızda nerede olursa olsun yerine gidiyor. Baktığınızda her ne kadar, işsiz mi bu adamlar otomatik park özellikli ofis sandalyesi de neyin nesi ? diye sorabilirsiniz. Ancak kalabalık ofis ortamlarında bu iş gerçekten tam bir eziyete dönüşebiliyor. Otomatik park özelliğini anlatan birde video var ;

Nissan tarafından üretilen bu ofis sandalyeleri, şu anda sadece Nissan’ın ofislerinden kullanılıyor. Kalabalık ofis ortamında işe yarayacak bu sandalyelerin maaliyeti hakkında henüz bir bilgi yokken, Nissan ofisleri dışında kullanılacak mı? sorusuda merak edilenler arasında yer alıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.