Ana sayfa Akıllı Telefon Nokia 6 Satışa Çıktığı Dakika Stokları Tükendi!

Nokia 6 Satışa Çıktığı Dakika Stokları Tükendi!

PAYLAŞ

Nokia tarafından karşımıza çıkarılan ve oldukça iddialı olan Nokia 6 Satışa Çıktığı Dakika Stokları Tükendi! İşte Nokia 6 hakkında diğer detaylar.

Geçtiğimiz yıllarda Nokia ile Microsoft arasında büyük bir anlaşma yapılmış, Nokia mobil departmanı Microsoft’a satılmıştı. Bu haber sonrasında Lumia akıllı telefonlar karşımıza çıkmıştı. Nokia, aradan geçen uzun zaman içerisinde, farklı akıllı telefon modellerine odaklandı. Dolayısıyla farklı farklı modeller kullanıcılara sunulmak için bekletildi.

Nokia’nın uğurlu yılı olacağı söylenen 2017 ile beraber Nokia 6 veya 7 ürünle karşımıza çıkaracak. Bu ürünler arasında yer alan Nokia 6, geçtiğimiz gün satışa çıktı. Satışa çıkmasının hemen ardından ise stokları tükendi. 247 dolar’lık fiyatı ile dikkat çeken telefon, çok kısa bir süre içerisinde tükendi. Dönüşü muhteşem olan Nokia, yeni çıkardığı Nokia 6 ile beraber eski günlerine tekrar dönmeyi amaçlıyor.

Nokia 6 Satışa Çıktığı Dakika Stokları Tükendi!

Özelliklerine baktığımız zaman sektörde orta segmentte yer alan akıllı telefon özellikle, bataryası ve kamerasıyla ön plana çıkıyor. Ayrıca cihazın tasarımı ise piyasadaki bir çok akıllı telefon modeline göre gerçekten iyi tasarlanmış diyebiliriz.

5.5 inç 1080 x 1920 piksel Full HD ekrana sahip olan modele, Snapdragon 430 güç veriyor. 4 GB Ram bulunan bu model aynı zamanda 64 GB depolama ile geliyor. Aynı zamanda cihazda 5.000 mAh gibi, rakiplerine göre oldukça iyi bir batarya yer alıyor.

Nokia 6 hakkında Türkiye’de bir çok kullanıcı tarafından sorular var. Ancak maalesef ki Türkyie hakkında henüz açıklamalar yapılmadı. Dolayısıyla Türkiye’ye gelir mi? Gelirse ne zaman gelir? bu tarz sorulara cevap veremiyoruz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.