Ana sayfa Akıllı Telefon Nokia, Etkinlik Davetiyelerini Gönderdi

Nokia, Etkinlik Davetiyelerini Gönderdi

PAYLAŞ

Bir yılı aşkın süredir amiral anlamında bir akıllısı çıkmayan Nokia, son davetiye ile beklenenin üstünde bir performans sergileyebilir. Yeni davetiyede herhangi bir bilgi vermekten kaçınan Nokia, yer, tarih ve bir de iki adet cümle paylaşmış durumda. Bakalım bu iki cümlenin altında yatanlar ne olabilir?

Görselde öne çıkan iki kamera lensi arasında Nowhere yani hiçbir yerde yazısı dikkat çekiyor. Bunun anlamı arka kısımda ya da ön kısımda çift kameralı bir akıllı olabilir. Ya da Nokia’nın amiraller üzerinde bir akıllı çıkarma eşiğine geldiğinin işareti olabilir.

Altta yazan Now Here ise şimdi burada anlamına geliyor ve şimdi burada derken hiçbir yerde olanın 28 Temmuz akşamı burada olacağından söz ediyor olabilir. Çoğu teknoloji blogunun bu davetiyeyi böyle yorumladığına bakılırsa Nokia artık akıllı telefon pazarında kendinden daha çok söz ettirmeye başlayacak gibi duruyor.

Los Angeles’ta 28 Temmuz akşamı düzenlenecek olan etkinliği merakla bekliyoruz. Eğer bu konu ile ilgili görüşlerinizi belirtmek istiyorsanız aşağıda yorum kısmını kullanabilir ya da Topluluk Sayfamızda paylaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.