Ana sayfa İnternet Nokia Lumia 730 ile Selfie Rekoru Kırıldı!

Nokia Lumia 730 ile Selfie Rekoru Kırıldı!

PAYLAŞ

Geçtiğimiz günlerde Microsoft ve Coca Cola’nın anlaşması ile birlikte Bangladeş’te düzenlenen selfie etkinliğinde 1,151 kişinin katılımıyla yeni bir selfie rekoruna imza atıldı.

Nokia, mobil cihazlar piyasasında son yıllarda gücünü koruyabilmek adına selfie için geliştirdiği yeni Lumia modeli Lumia 730 ile sadece bir selfie karesi içine en çok kişiyi alarak yeni bir rekor kırmış oldu. Nokia Lumia 730’un Çift SIM kartlı modeliyle yapılan bu rekor denemesinde tam olarak 1,151 kişi selfie içerisinde yer aldı.

Nokia-Lumia-730

Microsoft ve Coca Cola iş birliği ile düzenlenen bu selfie etkinliğinin dünya rekoru olarak Guiness Rekorlar Kitabı’na girebilmesi için gerekli onaylar beklenmeye başlandı.

Yakın tarihte gerçekleştirilen bu selfie etkinliği, Bashundhara City Shopping Mall’da Nokia Lumia 720’nin 5 mega pixel özellikli ön kısmındaki kamerası ile çekildi. Guiness yetkilileri karşılaştıkları bu ilginç etkinliğin Rekorlar Kitabı’na girebilmesi için uzun bir süre bekleneceğini söylüyor.

Ülkemizde hala Nokia Lumia 730 Çift SIM modellerinin satılmadığını, fakat Lumia 730 ile aynı özelliklere sahip tek SIM özellikli modellerin satışa sunulduğunu da belirtmekte fayda var.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.