Ana sayfa Akıllı Telefon Nokia Z2 Plus Ortaya Çıktı!

Nokia Z2 Plus Ortaya Çıktı!

PAYLAŞ
Nokia Z2 Plus Ortaya Çıktı

Akıllı telefon piyasasında Android işletim sistemli cihazlar üretmek isteyen Nokia’nın yeni modeli olması beklenen C1’den sonra Nokia Z2 Plus Ortaya Çıktı!

Nokia’nın yeni akıllı telefon modelleri ile kullanıcıların karşısına çıkacağına dair karşımıza bir takım haberler çıkmıştı. Bu haberlerden sonra ise, bir çok sızıntı karşımıza çıkmıştı. Nokia’nın Android dünyasına katılması beklenen yeni akıllı telefon modeli Nokia C1’den hemen sonra şimdi de yeni bir akıllı telefon modeli ortaya çıktı.

Sektörde bir süredir varlığını duymadığımız Nokia, sağlam bir çıkış yapmak istiyor. Bu yüzden de cihaz sayısını hızlı bir şekilde arttırıp, kullanıcıların karşısına çıkmak için atak geliştiriyor. Nokia’nın yeni ortaya çıkan Nokia Z2 Plus isimli yeni akıllı telefon modeli, sektörde üst segmentte yer alacak deniyor. Cihazın sahip olduğu özelliklerin bazıları, Geekbench testlerinde karşımıza çıkarken, Android 6.0.1 Marsmallow ile geleceği söyleniyor.

Nokia Z2 Plus Ortaya Çıktı! – Nokia Z2 Plus Özellikleri

Cihazın işlemcisine dair, ortaya atılmış bir takım iddialar daha mevcut. 1.77 Ghz hızına ulaşabilecek olan Snapdragon 820’nin yer alacağı Nokia Z2 Plus, 4 GB ram ile de dikkat çekecek. Ortaya çıkan bir takım özellikler bunlar. Sektöre bomba gibi düşen Nokia C1’den hemen sonra şimdi de Nokia Z2 Plus isimli cihazın görünmesi durumları değiştirebilir.

Firma ilk olarak C1 modeliyle iyi bir çıkış yakalamayı, daha sonrasında ise yeni modelini piyasaya sunarak, üst segment’de cihaz almak isteyenlere hitap etmek istiyor. Bu yüzden de yeni modelini piyasaya sunmak için çalışmalar yapıyor.

Nokia Z2 Plus hakkında ortaya atılan diğer özelliklere baktığımız da, cihazın 6 GB versiyonu da karşımıza çıkabilir. Çin’in popüler sosyal ağı Weibo’da ortaya çıkan iddialara göre, Nokia Z2 Plus 2017 yılının başlarında tanıtabilir. Fiyatı hakkında ise henüz tahminlerin yapılmadığı cihaz, yeni yılda oldukça popüler olabilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.