Ana sayfa Mobil Nokia’dan iki yeni ve uygun fiyatlı telefon

Nokia’dan iki yeni ve uygun fiyatlı telefon

PAYLAŞ

Akıllı telefon denilince akla ilk gelen gizemli isim Evleaks, Nokia logosu taşıyan iki yeni cihazın basın görsellerini Twitter üzerinden paylaştı. Microsoft’a satılan Nokia‘yı telefonlar üzerinde artık göremeyeceğimi düşünürken böyle bir hamlenin yapılması bazı soru işaretlerini akıllara getiriyor.

Söz konusu modeller ise oldukça enteresan. Çünkü iki modelde de hem Asha hemde Lumia ailesinin izleri görülebiliyor. Ancak tabii ki Asha ailesinin özellikleri ağır basıyor. Yukarıda görsellerini gördüğünüz yeni ürünlerin model detayları tam olarak bilinmiyor ancak Evleaks, solda yer alan kırmızı telefonu Nokia Normandy olarak adlandırmış. Diğer cihaz ile ilgili ise bir bilgi bulunmuyor. Ancak tip olarak kare tasarıma sahip olması o cihaz için zaten yeterince belirgin bir özellik.

Nokia Asha ailesinin bu iki yeni cihazı uygun fiyatlarla piyasaya çıkarsa pek geri planda kalacak modeller gibi görünmüyorlar. Söz konusu cihazların teknik detayları gün yüzüne çıktıkça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.