Ana sayfa Akıllı Telefon Nokia’nın Android 7.0 Yüklü Yeni Telefonu Sızdırıldı!

Nokia’nın Android 7.0 Yüklü Yeni Telefonu Sızdırıldı!

PAYLAŞ
Nokia'nın Android 7.0 Yüklü Yeni Telefonu Sızdırıldı

Akıllı telefonlardan önce telefon piyasasının ağır abisi Nokia’nın Android 7.0 Yüklü Yeni Telefonu Sızdırıldı! İşte Nokia D1C özellikleri ve fiyatı!

Özellikle de 2005-2008’li yıllar da en popüler telefon markalarından olan Nokia biliyorsunuz ki Lumia model telefonlarını Microsoft’a satmıştı. Nokia daha sonrasında 2 sene boyunca akıllı telefon üretmeyeceğini de sözleşmeye eklemiş ve kabul edilmişti.

Akıllı telefonlardan önce piyasadaki bir çok telefona öncülük eden Nokia, telefon üretimine verdiği ara sonrasında bomba gibi sektöre giriş yapmaya hazırlanıyor. Sektörün önde gelen ismi telefon piyasasındaki marka değerini Akıllı telefon piyasasına taşımak istiyor.

Nokia’nın Android 7.0 Yüklü Yeni Telefonu Sızdırıldı!

Nokia tarafında herhangi bir açıklama yapılmamış olsa da sızıntılar sonrasında bir çok detay ortaya çıktı. Yapılan Geekbench test görüntüleri yayınlandı.

nokianin-android-7-0-yuklu-yeni-telefonu-sizdirildi

Nokia’nın yeni akıllı telefon modelinin adı Nokia D1C adıyla piyasaya sunulacak. Sektördeki rakiplerine göre oldukça geride olan Nokia böylelikle piyasa da hızlı bir yükselişe geçebilir. Aslında bu cihazın Nokia’nın kaderini değiştirecek cihaz olabileceğini söylemek mümkün.

Nokia D1C Özellikleri ve Fiyatı

Piyasadaki rakipleriyle yarışacak olan telefon, Snapdragon 430 işlemciden güç alacak. 3 GB Ram ile sektörde yer alacak cihaz, orta segmentteki cihazlarla yarışacak.

Android işletim sistemindeki donma problemleri Ram ve işlemci ile düzeltilebilir durumda diyebiliriz. 3 GB ram artık ideal oldu. Android’in son sürümü olan Android 7.0 ile gelecek cihaz, 30 Eylülde Geekbench testinde karşımıza çıktı.

Geekbench testinin görüntüleri sızdırılan cihaz orta segmentteki rakiplerine göre “Nokia” markasıyla ne kadar satacak hep beraber göreceğiz. Nokia D1C Özellikleri gördük. Ancak fiyatı hakkında herhangi bir bilgi yok. İlerleyen zamanlarda fiyat hakkında bilgi geldiğinde sizlerle paylaşacağız.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.