Ana sayfa Sosyal Medya Obama ve Clinton’un Sarıldığı Fotoğrafa Photoshop Dokunuşu!

Obama ve Clinton’un Sarıldığı Fotoğrafa Photoshop Dokunuşu!

PAYLAŞ
Obama ve Clinton'un Sarıldığı Fotoğrafa Photoshop Dokunuşu!

Seçim yarışı devam ederken bir organizasyon sonrasında bir araya gelen Obama ve Clinton’un Sarıldığı Fotoğrafa Photoshop Dokunuşu!

ABD’de başkanlık seçimi öncesinde adayların turları devam ediyor. Hillary Clinton ve Donald Trump arasındaki rekabet devam ederken, seçim çalışmaları da bu yönde ilerliyor. Anket şirketleri tarafından düzenlenen seçim sonuçlarına göre hala daha kesin gözüyle bakılabilecek bir sonuç yok. 2 aday arasındaki bu yarışın, anket tarafına baktığımız zaman ikisinin sonuçları da birbirine yakın.

Alınan sonuçlar henüz hangi tarafın daha ağır bastığını belirlemiyor. Bu yüzden de iki aday seçim kampanyalarına tam gaz devam ediyor, bu yolda halkın karşısına çıkıyor. ABD’nin son dönemdeki başkanı Obama Clinton’a desteğini açıkladı. ve Hillary Clinton ile beraber Demokratik Ulusal Kongresine katıldı. Burada bir de poz verildi. Obama ve Clinton, çekildikleri fotoğraf sonrasında Photoshop ustalarının eline düştü. Obama ve Clinton’un Fotoğrafına inanılmaz Photoshoplar yapıldı.

Obama ve Clinton’un Sarıldığı Fotoğrafa Photoshop!

Daha öncesinde Obama ve Clinton’un birbirine rakip olduğunu biliyorduk. 2’si de başkanlık için adaydı. Ancak bu seçimde Obama aday değil. Clinton ve Obama bu sefer kameraların karşısına samimi bir poz ile çıktı. Demokratik Ulusal Kongresinde yaptığı konuşma sonrasında ikilinin verdiği poz sosyal medyanın gündemine yerleşti. Özellikle de Reddit’in en ünlü Photoshop ustaları PhotoshopBattles ekibi, iki samimi insanın görüntüsünü çok farklı yerlere kadar getirdi. Derlediğimiz görsellere aşağıdan ulaşabilirsiniz ;
1234578910

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.