Ana sayfa Uygulama Obama’ya Spotify’dan iş Teklifi Geldi!

Obama’ya Spotify’dan iş Teklifi Geldi!

PAYLAŞ
Obama'ya Spotify'dan iş Teklifi Geldi!

Müzik tutkusu ve eğlenceli karakteriyle bilinen ABD Başkanı Obama’ya Spotify’dan iş Teklifi Geldi! İşte gündemdeki o iş ilanı ve detayları.

ABD’nin sevilen başkanlarından Barack Obama, ilerleyen günlerde başkanlığını Donald Trump’a devredecek. Dolayısıyla Obama’nın başkanlığı bırakması sonrasında, ne iş yapacak? soruları da sorulmaya başlamıştı. Başkanlığı devretmesine günler kala Spotify, Obama’ya iş teklifi yaptı. İşte o teklife dair detaylar.

Uzun bir süredir Amerikanın başkanlığını üstlenen Obama, son seçimlere kanunlar gereği ile katılamadı. Zaten kendisi bu durumu hoşgörü ile karşıladı. Donald Trump ve Clinton seçimi sonarsında Trump seçimi kazandı ve beklenen o gün için sayım başladı. Beklenen gün geldiğinde Obama artık başkanlığını Trump’a devredecek.

Obama’ya Spotify’dan iş Teklifi Geldi!

Başkanlığı bırakan olan Obama, Spotify’dan iş teklifi aldı. Obama için farklı bir başkanlık teklifi yapan Spotify kurucusu, Playlist başkanı isimli bir iş ilanına Obama’yı davet etti.

Müziğe tutkusu ile bilinen, aynı zamanda eğlenceli bir kişiliğe sahip olan Obama, Spotify’da “Çalma Listeleri Başkanı” iş ilanına davet edildi. Üstelik bu davet bu oluşumu en başından sonuna kadar geliştiren, Spotify kurucusu, “Daniel Ek” tarafından yapıldı.

İş ilanında aranan kişi için, Obama’yı tanımlar şekilde cümleler kullanıldı. Bu cümleler arasında en dikkat çekenlere baktığımız zaman;

  • Oldukça saygın bir ulus çalıştıran en az sekiz yıllık bir tecrübeye sahip olun.
  • Çok sayıda sanatçı ve müzisyenle iyi ilişkiler kurun. Kendrick Lamar doğum günün kutlamasında oynadı mı? Bu konuyla ilgili bilgi almak isteriz!

Dolayısıyla iş ilanı bizzat Obama’yı gösteriyor. Bu konuda Obama’yı şirket bünyesine katmak isteyen Daniel Ek, Obama’dan gelecek cevabı bekliyor. Ayrıca iş ilanında ne yapacaksın? sorusuna cevap olarak şunlar verildi;

  • Çalma listesi editörlerimize ve destek personelimize birinci sınıf liderlik edinmek.
  • Yeni oynatma listesi fikirlerini belirleyin ve doğrulayın, ör. Arkadaşlarınızla çember atmak için bir çalma listesinden, adınızı taşıyan sağlık mevzuatı hakkında ulusun hitap edilmesi için mükemmel ısınma çalma listesine.
  • Kullanılabilir tüm zekayı kullanarak çalma listelerinin verilerini ve performansını net ve şeffaf bir şekilde analiz edin. Günlük brifinglere katılın.

Spotify tarafından Barack Obama’ya yapılan bu iş teklifi sonrasında cevap ne olur bilinmez. Ancak merak edenler şuradaki bağlantı üzerinden iş teklifiini detaylı olarak inceleyebilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.