Ana sayfa Sosyal Medya Öğrencilerden Ekşi Sözlük Yazarlarına Mektup!

Öğrencilerden Ekşi Sözlük Yazarlarına Mektup!

PAYLAŞ
Öğrencilerden Ekşi Sözlük Yazarlarına Mektup!

Öğrencilerden Ekşi Sözlük Yazarlarına Mektup! Duygu dolu mektuplar sosyal medyanın gündemine oturdu. İşte öğrencilerin yazdığı o mektuplar..

Sosyal medyanın ve son zamanlarda bir çok platformun giderek öneminin arttığı şu günlerde, Ekşi Sözlük’te oldukça faydalı bir kampanya başlatıldı. Bir öğretmen tarafından açılan Entry, “Ekşi Sözlük Yazarlarına Mektup Var” başlığıyla yazarların karşısına çıktı.

Entry açan “dis kapinin mandali” kişi bir öğretmen. Amacı kütüphaneye kitap bağışı yapılmasını sağlamak. Bu yüzden de oldukça tatlı bir yola başvurmuş. Öğretmen okuldaki kütüphanenin daha da zenginleştirilmesi açısından öğrencilerinden bir istekte bulunmuş. Tatlı bir kampanya başlatan öğretmen, öğrencilerinden mektup yazmasını istemiş.

Öğrencilerden Ekşi Sözlük Yazarlarına Mektup!

Mektubun konusu kitaplar, alıcısı ise Ekşi Sözlük yazarları olmuş. Yazarların geneline yazılan mektuplar, öğrencilerin içtenlikle kitap istediğini ve bu kampanyaya destek beklediklerini anlatıyor. Ekşi Sözlük’de başlatılan ve oldukça yararlı olan bu kampanya neticesinde ortaya çıkan tüm mektupları sizlerle derlemek istedik.

Ortaokul öğrencileri içlerinden geldiklerini yazmış. Bazı öğrenciler eline aldığı kalemle resimler çizerek mesaj verirken, bazıları ise duygularını anlatmış. Bizlere ise duygulanmak kalmış. Oldukça gurur verici ve duygulandırıcı bir kampanya olduğunu söyleyerek lafı fazla uzatmıyorum. İşte Ekşi Sözlük’de başlatılan tatlı mı tatlı kampanyada ortaokul öğrencilerinden yazarlara yazdığı o mektuplar;

Öğrencilerine aşıladığı bu kitap sevgisinden dolayı öğretmenimizi kutluyoruz. Duygularını resimle, yazıyla aktaran öğrenciler: iyi ki varsınız!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.