Ana sayfa Akıllı Telefon Ön LED Flaşlı Galaxyler Ortaya Çıktı

Ön LED Flaşlı Galaxyler Ortaya Çıktı

PAYLAŞ

Yerel pazarlar olsun, global pazarlar olsun hakimiyetini geniş bir akıllı telefon gamıyla devam ettiren Samsung, ihtiyaca göre ürün üretmeye devam ediyor. Daha önce duyurduğumuz Samsung’un Galaxy J5 akıllısı ve ayrıca Galaxy J7 akıllısı resmiyet kazandı. Orta segment için gelecek olan Koreli firmanın yeni kozlarında diğer selefleri olan A ve E serisi cihazlara göre fark olarak ön kameralarında bir adet selfie flaşı bulunması!

Daha önce duyurduğumuz gibi 1,5 GB Ram, 13 MP arka kamera gibi özelliklere sahip. Detaylı bilgi için buraya tıklayın. Galaxy J7 ise kardeşine göre bir tık daha üstün geliyor. Galaxy J7’de Snapdragon 615 işlemci ve 3.000 mAh batarya gibi artılara sahip.

Bu iki telefonun da dediğimiz gibi en dikkat çeken özelliği selfie flaşının bulunması. Artık gece çekimlerinde de selfie yani ön kamera kullanabileceğiz anlamına geliyor. 5 MP ön kamerası ile de gayet iyi bir performans beklenen J5 ve J7’de ayrıca 1.9 diyafram açıklığına sahip lenslerin bulunması bekleniyor. Ön kamera kadar arka kamera konusunda da iddialı olacak Samsung. Galaxy J5’in fiyatı 225 dolar, J7’nin fiyatı ise 290 dolar olarak belirlenmiş. Ne zaman satışa çıkacağı konusunda da bir bilgi bulunmuyor. Ama selife tutkunları hazırda bekleyecek gibi!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.