Ana sayfa Soru - Cevap OneDrive Nedir? Ne İşe Yarar?

OneDrive Nedir? Ne İşe Yarar?

PAYLAŞ

 

OneDrive, ücretsiz çevrimiçi bir depolama servisidir. Resimlerinizi, videolarınızı, belgelerinizi ve diğer dosyalarınızı OneDrive’a ekleyin ve dilediğiniz yerden ulaşın. Dosyalarınızı depolamak için yanınızda bir USB Bellek taşımak yerine OneDrive’a yükleyerek internet erişimin bulunduğu tüm cihazlardan erişim sağlayabilirsiniz. Ayrıca bilgisayarınızda bulunan dosyalarıda kolay bir şekilde OneDrive’a aktarabilir, depolayabilirsiniz.

OneDrive Nasıl Çalışır? Nasıl Kullanılır?
OneDrive’ı internet erişimi olan çoğu yerden ulaşabilirsiniz. Telefonunuzdan çektiğiniz resimleri, videolarınızı OneDrive’a aktararak bilgilerinizin depolanmasını sağlayabilirsiniz. Eğer kullandığınız cihazın internet erişimi varsa OneDrive’a bağlanarak dosyalarınızı yönetebilir, yeni bir dosya yaratabilirsiniz.

onedrive-nedir-onedrive-ne-ise-yarar

OneDrive’ı Kimler Kullanabilir?
OneDrive’ı Windows Live (Outlook) hesabı olan herkes kullanabilir. Eğer Windows Live hesabınız yoksa tekrardan bir kayıt oluşturmanız gerekmektedir.

OneDrive Ücretli Mi?
OneDrive kullanıcılarına 15 GB’a kadar ücretsiz hizmet ve destek sağlamaktadır. Eğer OneDrive’ın sizlere sunmuş olduğu 15 GB’lık depolama alanı sizlere yetmiyorsa sizlere sunulmuş olan ücretli planlarına gözatmanız ve size uygun olan planı/paketi satın alarak depolama alanını yükseltebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.