Ana sayfa Uygulama OneHour Uygulaması Kullanım Detayları

OneHour Uygulaması Kullanım Detayları

PAYLAŞ

Şu sıralar oldukça popüler olan OneHour uygulamasını sizler için detaylıca inceledik. İşte 5 Adımda OneHour Uygulaması Kullanım Detayları

Kısa zaman önce sizlere, 1 saat içinde nasıl sevgili yapacağınızı şuradaki haberimizde anlatmıştık. OneHour isimli bir uygulama sayesinde, kullanıcılar tam 1 saat içerisinde sevgili olup olmadığına karar veriyor, böylelikle flört vs. gibi ilişkilere başlangıçtaki iletişim problemleri ortadan kaldırılmış oluyordu. OneHour uygulamasının asıl amacı, çekingen yada zaman kaybı yaşamamak insanları bir araya getirmek. Her ne kadar şu anda çok aktif bir kullanıcı sayısı olmasada, uygulama hem basit bir arayüze sahip, hemde yeni yeni kullanıcıların karşısına çıkıyor. Yeni bir girişim ve fikir olan uygulama tam bizim ülkemizdeki kitleye hitap ediyor. OneHour uygulamasını detaylı bir şekilde 5 adımda inceliyoruz ;

1 – Kayıt Olmak Yok : Kimlerle ilgileniyorsun ?

Diğer uygulamala göre sanırım en güzel yanı bu. Giriş maili, şifre vs. derdi yok. Uygulamayı yükledikten sonra size hangi cinslerle ilgilendiğinizi soruyor, seçtikten sonra da uygulama açılıyor. Uygulama hızlı bir şekilde sobet başlattığı için, dolayısıyla arayüzü de baya hızlı.

2 – Konum Bazlı Çalışma : Yakınımdakiler

Konum bazlı çalışan OneHour uygulaması, tamamen gizlilik çerçevesinde ilerliyor. Konumuza göre yakınınızdakileri görebileceğiniz uygulama, selfie çekip atarak, insanlarla eşleşmenizi sağlıyor. Uygulamayı kullanmak gerçekten de aşırı derecede basit. Kayıt olmadan, sadece hangi cinslerden hoşlandığınızı size soran uygulama,

3 – Herşey Çok basit : Selfie Çek ve Yükle

Yapmanız gereken şey gayet basit. Uygulamayı kullanmak için, Kendinize ait bir fotoğraf yüklemeniz yetiyor. Böylelikle eşleşme yapmak basit bir hale getirilmiş. Fotoğrafınızı çekiyorsunuz, yakınınızdaki kişiler sizi beğenirse kalp butonuna basıyor. Ardından da eşleşmiş oluyorsunuz ve 1 saat boyunca bu kişi ile sohbet edebiliyorsunuz. Sevgili olmanız için uygulama size 1 saat veriyor.

4 – Sevgili Olmak Yada Olmamak için 1 saatiniz var  

Uygulamanın isminden de anladığınız üzere, 1 saat veriliyor size. Bir kişi sizi beğendi yada siz beğendiyseniz, kalp butonuna basıyorsunuz daha sonrasında ise eşleşmiş oluyorsunuz. Bu kişi ile sevgili olmak yada olmamak için uygulama size sadece 1 saat veriyor. Bu süre zarfında kararınızı net bir şekilde sürdürmeniz gerek.

5 – Düşüncelerinize Göre Eşleştirme

Uygulama içerisinde fotoğraf paylaşımı yaptığınızda, Selfie’lerim kısmına gidiyor. Asıl amaç, kendinizi ilgilendiğiniz kişilere beğendirmek olduğu için fotoğraf çektiğinizde kendinize ait gerçek fotoğrafları yüklemeniz, eşleşmenin hızlı olması için bir etken. Ayrıca fotoğraf çektikten sonra attığınız yorumlarda, eşleşme için bir kriter. Örneğin sıkıldım yazdığınız zaman sizle eşleşen kişiler, muhtemelen sizinle aynı kafadaki insanlar.

1 Saat içinde sevgili bulmanızı sağlayan Uygulama
Evet millet, bu haberimizde yeni çıkan OneHour isimli sohbet uygulamasını tanıttık. 5 adımda OneHour uygulamasını detaylı bir şekilde inceledik. Uygulama henüz yaygınlaşmadı, ancak 1-2 aylık bir süreç sonunda yaygınlaşacağını düşünüyoruz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.