Ana sayfa Akıllı Telefon OnePlus 2’nin Teknik Detayları Sızdı

OnePlus 2’nin Teknik Detayları Sızdı

PAYLAŞ

OnePlu firmasi One modeli ile ilk çıktığında amiral gemi katili olarak giriş yapmıştı hatırlarsanız. 2,5 GHz Snapdragon 801, 3 GB Ram, full HD ekran, 4K video kayıt, 13 MP arka kamera gibi özelliklerle gelmişti ve piyasada ciddi bir sarsıntı oluşturmuştu. Şimdi ise OnePlus çıtayı daha da yükseltmek istiyor.

OnePlus 2 Geekbench skorlarının sızdığını da belirtelim. Teknik detaylar da bu testten yansıyor. 8 çekirdekli Snapdragon 810 ile geleceği ortaya çıkan cihazda 4 GB Ram kullanılıyor. Android 5.1 ile hayat bulan cihaz, HTC M9 ve Galaxy S6’yı testlerde geride bırakmış durumda.

OnePlus2geekbench3

Tekli çekirdek puanının 1200 dolaylarında ve çoklu çekirdek puanının 5000’e yakın olması performans açısından göz dolduruyor fakat batarya katili olabileceği de konuşuluyor. Android 5.1’in bu konuda neler yapacağı henüz gözlemlenemedi.

Geçtiğimiz gün OnePlus tarafından yapılan duyuruya göre yeni çıkacak cihazda parmak izi okuyucusu da bulunacak. Üstelik cihazın arka kısmında konumlandırılması bekleniyor. OnePlus One’ın 300 dolar gibi bir etiketten piyasaya çıktığını göze alırsak sizce OnePlus 2 de böyle olabilir mi? Görüşlerinizi bizimle paylaşın!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.