Ana sayfa Akıllı Telefon OnePlus 2’ye Dair Yeni Detaylar Geldi

OnePlus 2’ye Dair Yeni Detaylar Geldi

PAYLAŞ

OnePlus One ile güzel bir çıkış yakalayan OnePlus firması, son modeli olan OnePlus 2’ye dair sızıntılar gelmeye devam ediyor. Daha önce teknik detaylarını, geekbench skorlarını sizlerle paylaşmıştık. Sırada ise çıkış tarihi, fiyatı ve bazı fonksiyonel eklentilerini paylaşacağız.

Apple’ın başlattığı parmak izi okuma furyasından sonra yeni nesil tüm amirallerin neredeyse hepsi parmak izi okuyucu ile gelmeye başlıyor. OnePlus da bu durumdan nasibini almış ve OnePlus 2 modeline parmak izi tarayıcı koyma durumunda kalmış. Fiyatının 450 dolar olacağı sızıntılara yansıyan da başka bir detay. OnePlus’ın 300 dolardan kullanıcıya sunulması da karşılaştırma açısından önemli bir bilgi.

Metal gövde ile kullanıcının karşısına çıkacak olan OnePlus 2’nin yenilenmiş Snapdragon 810’a sahip olacağı tahminler arasında. Ayrıca MacBook ile varlığını duyuran bir giriş daha OnePlus 2’de yer alıyor. USB Type-C girişi de OnePlus 2’de yer alıyor. Ve son olarak, 27 Temmuz’da tanıtılması beklenen cihazı merakla bekliyoruz!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.