Ana sayfa Akıllı Telefon OnePlus 3 Özellikleri ve Çıkış Tarihi Sızdırıldı!

OnePlus 3 Özellikleri ve Çıkış Tarihi Sızdırıldı!

PAYLAŞ

Çinli dev üreticilerden olan OnePlus firması 2016 yılı için çalışmalarını sürdürdüğü yeni cihazı OnePlus 3 Özellikleri ve Çıkış Tarihi Sızdırıldı!

Bu zamana kadar bir çok amiral gemi modeline karşılık piyasaya sürdüğü cihazlarla Akıllı Telefon firmalarını bozguna uğratan OnePlus firması, yeni akıllı telefon modeli OnePlus 3 için çalışmalara başladı.

Uzun zamandır beklenen cihaz hakkında bir takım sızıntılar da karşımıza çıktı. 2014 yılında OPPO firmasından ayrılan Pete Lau tarafından kurulan ve daha çok ürettiği Akıllı Telefonlar ile adından oldukça söz ettiren OnePlus, yeni akıllı telefon modelleri ile beraber Amiral Gemi cihazları bozguna uğratıyordu. Kullanıcıların karşısına, üstün özellikler ile çıkan OnePlus, yeni cihazında da bu farkını ortaya koyarak, LG, HTC, Huawei ve Apple gibi firmalara rakip olarak yeni bir akıllı telefon: OnePlus 3′ü piyasaya sürecek.

Son günlerde firmaların yeni akıllı telefonlarını satışa sunması sonrasında gözler OnePlus’a çevriliyken, firmanın yeni çıkacak olan OnePlus 3 cihazı hakkında sızıntılar karşımıza çıktı. İlk olarak Akıllı telefon test uygulaması olan AnTuTu Benchmark testleri ortaya çıkan OnePlus 3, Qualcomm‘un yılın en iyi işlemcileri arasında yer alan Snapdragon 820 ve Adreno 530 grafik birimi ile karşımıza çıkacak.

AnTuTu

OnePlus 3 Özellikleri ve Çıkış Tarihi !

Cihazın çıkacağı dedikoduları ortada yayılırken, OnePlus’a yakınlığı ile tanınan kaynaklar cihazın özelliklerini sızdırdı. Satın alındığında Android 6.0.1 işletim sistemi yüklü bir şekilde karşımıza çıkacak bu cihaz, 1920 x 1080 pixel ekran çözünürlüğüne sahip olacak. En merak edilen konulardan birisi olan kamera’da da kullanıcıları tatmin edecek bir kamera ile karşımıza çıkacak. 8 MegaPiksel ön kamera, 16 Megapiksel arka kameranın yer aldığı OnePlus 3’te ayrıca 4 GB Ram kulllanılacak. Full HD çözünürlüğe sahip olan bu cihaz da en merak edilen bir diğer konu ise batarya konusu. Ekranından dolayı kullanıcılar cihazın batarya kapasitesinin de yüksek olmasını bekliyor. Ancak bu konuda herhangi bir sızıntı mevcut değil.

Henüz firma tarafından resmi açıklama yapılmasa da, cihazın 7 nisan’da Pekin’de tanıtılacağı haberleri kulislerde dolaşıyor. Cihazın özellikle de, LG, Apple ve Samsung gibi firmaların yılın cihazı olan amiral gemilerine rakip olarak piyasaya çıkacak olması, Akıllı telefon sektörünün gittikçe daha da rekabetli olacağı sinyallerini de veriyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.