Ana sayfa Akıllı Telefon OnePlus 3 Özellikleri ve Fiyatı Hakkında Herşey!

OnePlus 3 Özellikleri ve Fiyatı Hakkında Herşey!

PAYLAŞ
OnePlus 3 Özellikleri ve Fiyatı

Amiral gemi Akıllı telefon modelleri piyasada yerini alırken OnePlus 3 Özellikleri ve Fiyatı hakkında detaylar da gelmeye başladı. İşte OnePlus 3 detayları.

Çin’in popüler akıllı telefon üreticisi OnePlus, 2016 yılı için hazırlamış olduğu yeni amiral gemi akıllı telefon modeli OnePlus 3 ile kullanıcılarının karşısına çıktı. Sektörde Amiral gemisi katili olarak bilinen firma, ürettiği ucuz ancak üstün özellikli cihazlarla oldukça önemli bir yere sahip.

OnePlus 3 hakkında merak edilenler, cihazın özellikleri bu haberimizde. İlk olarak OnePlus One modelini akıllı telefon piyasasına çıkaran ve daha sonrasında bu model ile beraber sektörde önemli bir yere sahip olan OnePlus, Yeni akıllı telefon modeli ile piyasadaki bir çok telefondan daha iyi özelliklere sahip olurken aynı zamanda ücret olarakta piyasadakilerin daha düşük bir fiyata satılacak.

OnePlus 3 Özellikleri ve Fiyatı

OPPO markasından ayrılan mühendislerin bir araya gelerek kurduğu OnePlus, uzun zamandır ürettiği cihazlar ile zaten gündemdeydi. Ancak 2016 yılına girmemiz ve bir çok büyük firmanın yeni amiral gemilerini tanıtması sonrasında OnePlus tekrardan gündeme geldi. Firmanın OnePlus 3 modelinin özelliklerine bakacak olursak ;

OnePlus 3 Özellikleri ve Fiyatı Hakkında Herşey!

OnePlus 3 Tasarım : Daha öncesinde iPhone, Htc ve Meizu gibi firmaların tasarım çizgisinden ilerleyen OnePlus, yeni amiral gemi modeli OnePlus 3’de anten çizgilerine yer vermiş. Aynı zamanda tasarıma alüminyum kasayla da farklı bir görünüm ortaya çıkarmış. Malzeme kaliteli ve şık tasarıma sahip OnePlus 3, görüntü olarak gerçekten de hakkını verecek türden.

OnePlus 3 Kamera : Cihazın arka tarafında kullanıcıların pek sevmediği kamera çıkıntısı mevcut. Kamera çok fazla olmasa da yine de çıkıntılı bir tasarıma sahip. Durum böyle olduğu zaman kamera kenarlarında soyulmalar vs. ortaya çıkıyordu. Ancak firma bu duruma da el atarak, kamera kenarlarının soyulmasına karşılık farklı bir malzeme kullanmış. Böylelikle soyulma sorunun da önüne geçmiş olacak.

OnePlus 3 hakkında şu an da piyasada bilinen en büyük özellikler bunlar. Cihazın kamerası ile çekilen görüntüler de yayınlandı, ancak kamerasının kaç mega piksel olduğuna dair kesin bilgiler olmadığı için paylaşmıyoruz. Bu özelliklere sahip olan OnePlus 3 fiyatı ise : 1500 TL civarında olacağı söyleniyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.