Ana sayfa Akıllı Telefon Oppo, Joy 3’ü Duyurdu

Oppo, Joy 3’ü Duyurdu

PAYLAŞ

İddialı çıkışları ile Oppo, dünyada belirli parametrelerde rekorlar diyemesek de, akıllı telefon devlerinin karşısına zaman zaman büyük kozlarla çıkıyor. Oppo R5 ile bir zamanlar en ince akıllı telefonu, Oppo Find 7 ile de 50 MP arka kameralı akıllıyı bir zamanlar akıllı telefon pazarına sürmüştü hatırlarsanız.

Sırada ise giriş segment bir cihaz ile karşımızda Oppo. Joy 3’ün teknik özelliklerine bakacak olursak 4,5 inç ekran 854 x 480 çözünürlüklü ekran 5 MP arka kamera ve 2 MP ön kamera ile gelen cihazın işlemci sorumluluğunu MediaTek üstleniyor. 1 GB Ram, 4 GB dahili hafıza ile gelecek olan cihazın Android 4.4 Kit Kat ile geleceği duyuruldu.

Peki neden bu kadar düşük özellikler? Bu sorunun cevabı belki de çok basit. Fiyatı duyurulmamasına rağmen büyük ihtimalle 99 ya da 149 dolar gibi bir fiyatlanmayla akıllı telefon piyasasına gelişmekte olan pazarlarda çıkacağını düşünüyoruz. Çıkış tarihi bilinmeyen cihazın Uzak Doğu pazarlarında çıkacağını ve o civarlarda boy göstereceği söylenebilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.