Ana sayfa İnternet Outlook, Hotmail ve Yahoo Maillerinize Gmail’den Ulaşın

Outlook, Hotmail ve Yahoo Maillerinize Gmail’den Ulaşın

PAYLAŞ

Google’ın yeni güncellemesiyle beraber Outlook, Hotmail ve Yahoo Maillerinize Gmail’den Ulaşın . Yapılan güncelleme şu an sadece 3 sağlayıcıyı destekliyor.

Dünyanın en çok kullanılan ve Google tarafından piyasaya servis edilmiş, Gmail servisinde yenilikler ardarda gelmeye devam ediyor. Kısa zaman önce Gmail’in arayüzünde yenilikler meydana gelmişti. Uzun zamandır güncelleme yapması beklenen Google Gmail’de beklenen güncelleme geldi. Google artık Gmail kullanımı için Gmail hesabı olmasına gerek kalmadan kullanıcılarına bu deneyimi sunacak. Eğer Hotmail, Outlook yada Yahoo email adreslerine sahipseniz, Google, gmail deneyimini bu email adresleriyle kullanmanıza olanak sağlıyor.

Özellikle Hotmail/Yahoo ve Outlook platformlarını vurgulayan Google, kullanıcıların gmail ile beraber mail adreslerine ulaşabilmesi, Gmail mobil uygulaması üzerinden maillerine ulaşmasına olanak sağlıyor. Farklı platformların Gmail ‘de kullanılmasına Gmailify adını veren Google, anlaşılan kullanıcıların gmail deneyimini yaşayıp, kendisine geçmesini istiyor. Gmail’e giriş yaptığınızda göreceğiniz bu özellik ile beraber artık farklı platformdaki hesaplarınızı gmail’de kullanabileceksiniz.

Şu anda sadece 3 farklı mail sağlayıcısının kullanıldığını, ancak ilerleyen zamanlarda daha fazla sağlayıcıya yer verileceğini de belirtelim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.