Ana sayfa iOS Outlook iOS Uygulamasına Eklenti Desteği Geldi!

Outlook iOS Uygulamasına Eklenti Desteği Geldi!

PAYLAŞ
Outlook iOS Uygulamasına Eklenti Desteği Geldi!

iOS tarafında merakla beklenen bir yenilik daha karşımıza çıktı. Microsoft’un uzun çalışmaları sonrası Outlook iOS Uygulamasına Eklenti Desteği Geldi!

Microsoft, Outlook uygulamasına kullanıcılar için yeni bir özellik ekledi. iOS için Outlook uygulaması iki yıldır kullanıcılara hizmet veriyor. iOS için Outlook uygulaması yeni güncellemesinde oldukça işlevsel bir özellik sunuyor. Outlook uygulamasında ilk kez kullanıcılar, masaüstünde olduğu gibi eklentileri kullanabilecekler.

iOS için Outlook yeni eklenti ile sevdiğiniz uygulamayı doğrudan gelen kutunuzda kullanmanıza olanak sağlıyor. iOS için Outlook uygulamasındaki eklentiler ile birlikte e-maillerinizi Trello kartlarına dönüştürebilecek, konuşmaları Evernote‘a kaydedebilecek, maillerinizi anında başka bir dile çevirebilecek ve çok daha fazlasını hızlıca gerçekleştirebileceksiniz.

Outlook iOS Uygulamasına Eklenti Desteği Geldi!

Microsoft bir gelen kutusunun en önemli özelliğinin bağlantıları olduğunun üzerinde duruyor. Farklı ihtiyaçları aynı anda karşılamayı hedefleyen şirket, eklentilerle çeşitliliği arttırmayı hedefliyor. iOS için Outlook uygulamasına sunulan ilk eklentiler; Dynamics 365, Nimble, Trello, Translator, Evernote, Smartsheet ve GIPHY olarak karşımıza çıkıyor.

Yeni eklentileri incelemek ve etkinleştirmek için iOS için Outlook uygulamasının Ayarlar>Eklentiler seçeneğine ulaşmanız gerekiyor. Yeni eklentinin ardından Microsoft, şu anda Office 365‘te bulunan bu özelliğin outlook.com için aşamalı olarak gerçekleştirileceğini de duyurdu.

Microsoft geliştiricilerin iOS için ekstra uygulamalar oluşturmasına imkan sağlıyor. Bunun için yönergeler ise Office Dev Center üzerinden edinilebilecek. Microsoft’un Android için Outlook uygulamasına ise eklentilerin yakın zamanda geleceğini de duyurmuş olalım.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.