Ana sayfa Editörden Özellikleri ile Şaşırtan Tekne: Kormaran K7

Özellikleri ile Şaşırtan Tekne: Kormaran K7

PAYLAŞ
Özellikleri ile Şaşırtan Tekne: Kormaran K7

Denize tutkusu olanların yüzünü güldürecek tekne modeli tanıtıldı. Özellikleri ile Şaşırtan Tekne: Kormaran K7 detayları ile beraber haberimizde.

Teknolojinin gelişmesi ile beraber bir çok sektörde durumlar değişti. Yeniliklerin arttığı şu günlerde denizcilik sektöründe Kormaran firması tarafından üretilen K7 isimli lüks tekne oldukça çok konuşulmaya başlandı.

İsteklere oldukça hızlı bir şekilde yanıt vermeyi amaçlayan firma, bu zamana kadar yapılmayanı yaptı. Tasarımı ile dikkatleri çeken lüks teknenin en büyük özelliği katamaran, trimaran, hidrofil tekneye dönüşebilmesi.

Özellikleri ile Şaşırtan Tekne: Kormaran K7

İçerisinde yer alan düğmeye basılması ile beraber şekil değiştirebilen tekne, sınırlı üretilmesi ve özelliklerinden dolayı fiyatı ile dikkat çekiyor. 7 metre boyunca olan sürat motoru, oldukça hassas bir çalışma prensibine sahip.

K7 isimli lüks teknenin, tasarımda kullanılan maddelerden dolayı hafif ve daha hassas olduğunu söyleyebiliriz. Deniz botu olarak kullanıldığında saatte 91 km hıza ulaşabilen tekne, hidrofil tekne olarak kullanıldığında ise saatte 74 km hıza ulaşabiliyor. Şirket tarafından yapılan açıklamalara göre

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.