Ana sayfa Akıllı Telefon Özellikleriyle Dikkat Çeken 39 Dolarlık Akıllı Telefon!

Özellikleriyle Dikkat Çeken 39 Dolarlık Akıllı Telefon!

PAYLAŞ
Özellikleriyle Dikkat Çeken 39 Dolarlık Akıllı Telefon!

Son zamanların belki de en çok dikkat çekenlerinden birisi de Özellikleriyle Dikkat Çeken 39 Dolarlık Akıllı Telefon! İşte Sektörün en ilginç telefonu ve detayları.

Miami merkezli BLU şarjı 3 gün dayanabilen 39 dolarlık Energy JR akıllı telefonu yakında satışa çıkaracak. Son günlerde 72 saat şarjı bitmeyen telefon olarak anılan Energy JR isimli yeni akıllı telefon, şarjı yönünden çok beğeni kazansada diğer özellikleri yönünden hiçde beklediği verimi alamadı.

Daha çok sosyal medyada haber olan telefon alıcısına beğeniden çok özellikleri ile alıcısının komedisi haline gelmiş durumda. Diğer yönden ismindende anladığımız üzere Energy batarya konusunda çok güçlü JR ise küçük çocuklara göre anlamını ifade eden Energy JR akıllı telefonun gelin birde özelliklerini inceleyelim.

Özellikleriyle Dikkat Çeken 39 Dolarlık Akıllı Telefon!

Telefona baktığımızda 4 inçlik ekranı bulunuyor. Bunun yanı sıra, 480×800 çözünürlüğünde de  bir ekrana sahip. 512 MB dahili hafızanın yanında microSD giriş yeride bulunuyor. Bu giriş yeri olmasa kullanıcı belki bir takım zorluklar çekebilirdi. Ardından 256 MB RAM’da cihazımızda yer alıyor. Anladığımız kadarı ile Facebook, WhatsApp ve Twitter gibi sosyal paylaşım sitelerini aynı anda çalıştıracak güce sahip değil. Cihaz ile birlikte bu uygulamalar çalışsa bile cihaz belki donma vb şeyler yapabilir.

Özellikleriyle Dikkat Çeken 39 Dolarlık Akıllı Telefon!Bununla birlikte Android 4.4 KitKat işletim sisteminide çalıştırdığı bu modelde 3G ve 4G bağlantı çözümleride cihazda yer almıyor. Bu çok ilginç günümüz teknolojisinde bu en önemli 3 kavram çalışmazsa bir telefon kısaca bir işe yaramaz diye düşünüyoruz.

İşlemci olarak baktığımız zaman MediaTek’in 4 çekirdekli MT6571 çözümüde cihazımızda yer almış durumda. Çift sim kart takma özelliği bulunan cihazımızın ön kısmına baktığımız zaman VGA, arkasına baktığımız zaman 2.2 MP çözünürlüğünde LED flaş destekli bir arka kamera yer almış durumda.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.