Ana sayfa Sosyal Medya Youtube Pablo Escobar’ın Sağ Kolu Youtube Kanalı Açtı!

Pablo Escobar’ın Sağ Kolu Youtube Kanalı Açtı!

PAYLAŞ
Pablo Escobar'ın Sağ Kolu Youtube Kanalı Açtı

Dünyada tanınan adeta suç makinesi olan Pablo Escobar’ın Sağ Kolu Youtube Kanalı Açtı! Jhon Jairo Valasquez 100 bin’den fazla aboneye sahip.

İngilterenin en ünlü gazetelerinden olan İngiliz Guardian’ın haberine göre, 20 yıldır hapiste suçunu yatan ve hapisten çıkmış olan Jhon Jairo Valasquez’in şimdilerde bir Youtuber macerasının olduğunu duyurdu Hayatıyla tüm filmlere konu olan, tarihin en acımasız, ancak en gizemli isimlerinden birisi olan Pablo Escobar, yakınına kendine sadık insanları seçermiş. Kendisi gibi acımasız, kendisi gibi düşüncelerde bulunan insanları.

Pablo Escobar’ın Sağ Kolu Youtube Kanalı Açtı!

Escobar’ın sağ kolu ve aynı zamanda suç ortaklarından olan tetikçisi, Lakabıyla da Temel Reyis olarak bulunan Valasquez Youtube’da insanlara pişmanlıklarını anlatıyor. Escobar ile birlikte 300 kişinin infazını üstlenen, binlerce insan gibi ölüm emri veren ve 200’den fazla kişinin aracına bombalı saldırı planlayan adam, bu youtube kanalında kendine yeni bir kariyer çizmek istiyor. Youtube’da POPEYE_Arrepentido isimli bir youtube kanalıyla gençlere tavsiyeler veriyor, suçlardan uzak durmaları öğütünde bulunuyor.

escobar2

Tüm suçları sonrasında 22 yıl hapis cezasına çarptırılan adam, hapis cezasının 2014 yılında bitmesi sonrasında şartlı tahliye ile dışarıya çıktı. Arkadaşının tavsiyesiyle birlikte bu kanalı kurdu. Kanal 9 ay süreçte dünyanın farklı ülkelerinden izleyiciler ile buluştu. Aynı zamanda tam 9 ayda 100 bin aboneyi de geçmiş durumda.

Pişman Temel Reis isimli youtube kanalında geçmişte yaşadıklarını, bunlar sonrasında nasıl birisi olduğunu ve yaşadıklarından çıkardıklarını anlatmakta. Youtube kanalının yorumlarına bakıldığında 100 bin aboneli youtube kanalında oldukça fazla hayran kitlesi var. Bunun yanı sıra, Escobar ile beraber sağ kolunun zamanında öldürdüğü insanlardan sonra  bu şekilde bir girişimde bulunması tepkilere de yol açmış durumda.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.