Ana sayfa Akıllı Telefon Patlayan iPhone 7 ile Alakalı Yeni Fotoğraflar ve Detaylar Yayınlandı!

Patlayan iPhone 7 ile Alakalı Yeni Fotoğraflar ve Detaylar Yayınlandı!

PAYLAŞ
Patlayan iPhone 7 ile Alakalı Yeni Fotoğraflar ve Detaylar

Reddit’te bir kullanıcı tarafından yayınlanan Patlayan iPhone 7 ile Alakalı Yeni Fotoğraflar ve Detaylar Yayınlandı. İşte detaylarıyla patlayan iPhone 7!

Dün internet sitemizde şuradaki haberde paylaştığımız patlayan iPhone 7 hakkında yeni bir gelişme var. Öncelikle iPhone 7 patladı başlıklı haberimizde yazılanları özet geçelim.

Redditte bir kullanıcı tarafından başlatılan tartışma da kullanıcı satın aldığı yeni iPhone 7’nin kargolama sırasında patladığını yazmıştı. Daha sonrasında da bir tane fotoğraf paylaışmıştı. Sadece tek bir fotoğraf olduğu için kullanıcılar haberin asılsız olduğunu söylemişti. Reddit kullanıcısı patlayan iPhone 7 ile ilgili yeni görselleri yayınladı.

Patlayan iPhone 7 ile Alakalı Yeni Fotoğraflar ve Detaylar!

Bir başka Reddit kullanıcısı ise konu hakkında iPhone 7’nin bulunduğu paketin sıkıştırıldığını, başka bir şekilde zarar gördüğünü söylüyor. Dışarıdan baskı alan iPhone 7, alüminyum kaplı paketin bataryaya zarar vermesi ile patlamış olabilir. Sonuca baktığımız zaman ortada patlayan bir iPhone 7 var. Kullanıcı tarafından tek bir görselden sonra detaylı fotoğrafların gelmesi olayın ciddiyetini bir kez daha gözler önüne serdi.

ip2 ip3 ip4 ip5

Apple yöneticileri kullanıcı ile temasa geçerek yeni bir cihaz teslim etmek istediklerini belirtmiş. AT&T aracılığıyla yedek cihaz alacak kullanıcının paylaştığı fotoğraflar da gündemde kalacağa benziyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.