Ana sayfa Giyilebilir Teknolojiler Pebble Time’ın Sipariş Süreci Başladı

Pebble Time’ın Sipariş Süreci Başladı

PAYLAŞ

Pebble, ilk olarak Watch ürünü ile piyasalarda boy göstermişti hatırlarsanız. Düşük piksel ve basit tasarımı ve uzun pil ömrü ile dikkat çeken Watch ürünü Pebble’ı bir anda akıllı saat pazarın en büyük oyuncularından biri yapmıştı. Arkasına aldığı büyük bir topluluk desteği ile Pebble, Time ürününü Kickstarter‘da tanıtmıştı ve toplam 80.000’e yakın kişiden bağış alarak 20 milyon dolar -Kickstarter projesi için inanılmaz kaynak- toplamıştı.

Şimdi ise Pebble Time tüm kullanıcılar için ön siparişe hazır. Pebble Time’ın Watch’a göre farklılıklarından en büyüğü renkli ekrana sahip olması. Fakat renkli olurken LCD bir ekrandan ziyade kağıt ekran teknolojisi kullanılıyor. Yani e-book için kullanılan tabletlerdeki ekranın aynısı Pebble’ın saatlerinde bulunuyor. Pil tüketme konusunda çok cimri olan bu ekran teknolojisi, Pebble’ın uzun pil ömrü sırrının altında yatan şey.

PebbleTime1

Mikrofon özelliğinin eklendiği Time için farklı kayış modelleri de çıkarılmış durumda. 7 günlük kullanım süresinden ödün vermeyen Pebble Time’ın iOS 8+ ve Android 4+ işletim sistemleriyle uyumlu olduğunu hatırlatalım. Ve belkide kararımızı etkileyen önemli bir parametre olan uygulama konusu, Pebble’ın saatleri için halihazırda 6500’den fazla uygulama var.

Satın mı almak istiyorsunuz? Sizi şöyle alalım.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.