Ana sayfa Akıllı Telefon Pembe iPhone 6’yı Sipariş Üzerine Alabilirsiniz

Pembe iPhone 6’yı Sipariş Üzerine Alabilirsiniz

PAYLAŞ

Apple’ın popüler akıllı telefonu “iPhone 6’nın pembe renk seçeneği var mı?”Sorusu hiç aklınıza geldi mi? Pembe iPhone 6 var ve sevgililer gününe özel olarak sınırlı sayıda üretilecek. Pembe iPhone 6’nın fiyatı ve detayları haberimizde.

Lüks tasarımların markası Amosu, 2015 yılı sevgililer gününe özel olarak pembe iPhone 6 satacağını duyurdu. Sipariş üzerine özel üretim konseptine sahip olan firma, aynı zamanda böyle özel tasarımlı ürünlerin de satışını yapıyor. Twitter üzerinden ortaya çıkan çıkan pembe iPhone 6 fotoğrafı size itici gelebilir ancak tamamen zevk meselesi.

Pembe iPhone 6’nın fiyatı yaklaşık olarak 3.000 dolar. Yani 7.000 TL’den fazla. Bu rakam size çok gelebilir fakat Amosu markasının en ucuz ürünlerinden bir tanesi olacak. Pembe iPhone 6’ya sahip olmak için pek fazla vaktiniz yok. İlk etapta sadece 10 adet üretilecek. Devamı için firma şimdilik bir şey söylemiyor.

Pembe iPhone 6 Satışa Çıkıyor

Twitter üzerinden paylaşılan görseli yukarıda detaylarıyla görebiliyorsunuz. “Dünyanın ilk pembe iPhone 6’sı” sloganıyla satışa çıkacak olan ürünün arkasında Apple logosunun haricinde Amosu markasının da logosu yer alıyor. Bu rengi vermek için nasıl bir teknoloji kullanıldığı hakkında bilgi verilmemiş.

Özellikle yabancı sitelerde bu durum oldukça eleştirilmiş. Özel tasarımlı ürünler üreten Amosu adeta aşağılanmış diyebiliriz. Bu pembe tonunun cihaza hiç yakışmadığı, pembe iPhone 6 fikrinin saçma olduğu gibi yorumlar gördük. Bu konudaki fikrinizi bizimle yorum kısmında paylaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.