Ana sayfa Sistem Gereksinimleri PES 2015 Sistem Gereksinimleri

PES 2015 Sistem Gereksinimleri

PAYLAŞ

PES serisinin ezeli rakibi FIFA 2015’in biraz daha erken raflarda yer almasıyla birlikte oyun camiasındaki tüm gözler Konami firmasının yeni PES oyununa çevrilmişti. Son yıllarda FIFA serisinin PES’e karşı bir takım üstünlükler sağlaması ile birlikte sadece iyi bir alternatif olmaktan çıkarak PES’i kendi gölgesinde bırakmayı başarmıştı.

Geçen yıl Konami’nin, EA Sports’un Ignite Engine hamlesine karşı bir atak olarak geliştirdiği Fox Engine ne yazık ki PES 2014 oyununun sıralamalarda en diplere gömülmesine sebep olmuştu. Fox Engine teknik olarak yeni nesil konsolların üstün performansı için geliştirilmiş bir oyun motoru olmasına rağmen, Konami yetkililerinin bu motoru PS3 ve Xbox 360 platformlarına optimizasyonu sonucu küçük çaplı bir faciaya yol açılmıştı.

PES2015_Messi

Konami, Fox Engine konusunda ısrarlı tavrını sürdürürken PES 2014 oyununda yaşanan hayal kırıklığının sebebini kısıtlı olan zamana bağlayarak açıklamıştı. (PES 2014’te yağmur efekti bulamayacak kadar kısıtlı zamana sahip olduklarını belirtmekte faydar var.) PES 2015 konusunda bu sefer Fox Engine’ın tüm performansını sunabileceklerini iddia eden Konami, bu sefer dersine iyi çalışmış bir şekilde gelmiş gibi gözüküyor.

Kötü bir PES 2014 oyunundan sonra ilaç gibi gelecek PES 2015 PC sürümüne ait sistem gereksinimlerini  sizlerle paylaşıyoruz.

Minimum Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Vista SP2 veya daha güncel bir işletim sistemi

İşlemci: Intel Core 2 Duo @ 1.8GHz – AMD Athlon II X2 240

RAM: 1 GB

Ekran Kartı: Nvidia GeForce 7800 – ATI Radeon X1300

Depolama Alanı: 8GB

 

Önerilen Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Vista SP2 veya daha güncel bir işletim sistemi

İşlemci: Intel Core i3 530 – AMD Phenom II X4 925

RAM: 2 GB

Ekran Kartı: Nvidia GeForce 7950 – ATI Radeon HD 2400

Depolama Alanı: 8GB

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.