Ana sayfa Mobil PES 2017 Android ve iOS için Yayınlandı!

PES 2017 Android ve iOS için Yayınlandı!

PAYLAŞ
PES 2017 Android ve iOS için Yayınlandı!

Konami tarafından müjdeli haber verildi ve PES 2017 Android ve iOS için Yayınlandı! İşte mobil cihazlara gelen PES 2017 ve detayları.

Uzun zamandır merakla beklenen Konami’nin yeni oyunu Pro Evolution Soccer 2017 nihayet yayınlandı. Konami tarafından açıklamaların yapılmasının ardından her ne kadar çok uzun zaman geçmiş olsa da, Konami nihayet bugün yeni bir haberle karşımıza çıktı.

Geçtiğimiz ay itibari ile yalnızca belirli bölgelerde kullanıma sunulan Pes 2017, artık tüm iOS ve Android kullanıcılarının beğenisine sunuldu. Oyunun mobile gelmesi ile beraber Fifa ile Pes arasındaki mücadelenin mobil cihazlarda da devam edeceğini söyleyelim. Pes 2017’nin Yüksek grafik seçenekleri ve hareket kombinasyonları ile fazlasıyla gerçekçi olduğunu hatırlatalım.

PES 2017 Android ve iOS için Yayınlandı!

PES 2017 mobil oyununa baktığımız zaman boyutu ile bir hayli dikkat çekiyor. Android tarafında 1.31 GB yer kaplayan oyun, iOS cihazlarda ise yaklaşık 1.60 GB alan kaplayacak. Diğer oyunlarla kıyaslayacak olursak normalin biraz daha üstünde alan kaplıyor olabilir. Ancak grafiklerin üst düzeye çıkartılması buna büyük bir etken.

Android işletim sisteminde Android 5.0 üzeri, iOS’de ise iOS 9 ve üzeri cihazlara yüklenebilecek. Oyun şu anda Android markette en yüksek oy alanlar arasına adını yazdırırken aynı zamanda App Store’da en çok indirilenler arasına girdi bile.

PES 2017 Android ve iOS Cihazlara Nasıl Yüklenir?

Konami’nin büyük umutlarla kullanıcıların karşısına çıkardığı yeni oyunu, bu yılın en iddialı oyunları arasına adını yazdırdı. Sizde PES 2017’yi mobil cihazlarınızda oynamak isterseniz aşağıdaki linklerden oyunu indirmeniz yeterli.

Android için PES 2017’yi indirmek için Buradaki bağlantıya tıklayın.
iOS için PES 2017’yi indirmek için Buradaki bağlantıya tıklayın.

Dikkat etmeniz gereken tek nokta, oyunun boyutu yüksek olduğu için, Wi-Fi bağlanarak indirmenizi öneririz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.