Ana sayfa İnternet PewDiePie 2014’te Ne Kadar Kazandı?

PewDiePie 2014’te Ne Kadar Kazandı?

PAYLAŞ

Stream dünyasının bir numaralı ismi olan PewDiePie’ı bilmeyenimiz yoktur. Yaptığı ilginç etkinliklerle, oynadığı dijital-fiziksel oyunlarla ve ilginç tepkileriyle tüm yayıncıların idolü olmayı başarmıştır. Dünya çapında en çok YouTube abonesine sahip isim olan PewDiePie’ın ne kadar kazandığını merak ettiniz mi? Hazırlanın, rakam dudak uçuklatacak derecede. 2014 yılında PewDiePie, YouTube ortamından 7.5 milyon dolardan fazla kazandı.

37 milyon aboneye sahip olan PewDiePie’ın 2.300’den fazla videosu var ve bu videoların toplam 9.5 milyara yakın izlenmesi bulunuyor. Yayıncılık işini muazzam bir çıtaya yükseltmiş olan PewDiePie’ın yüksek enerjisi ve esprileriyle sevenlerinin gönlünde taht kurmuş diyebiliriz. YouTube’dan en fazla kazanan ünlülerden olan PewDiePie, birçok sanatçıyı da bu konuda sollamış olabileceğini tahmin ediyoruz.

‘This Books Love You’ isminde bir kitap da yayınlayan PewDiePie, sadece yayıncılık konusunda da hünerleri olmadığını da kanıtlıyor. Yeri geldiğince yardım kuruluşlarına yaptığı bağışları açıklayan PewDiePie bu yönden de efsaneleşmiş durumda. Bakalım PewDiePie daha ne tarz işlere el atacak?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.