Ana sayfa Sosyal Medya Youtube PewDiePie 50 Milyon Aboneli Youtube Kanalını Silecek mi?

PewDiePie 50 Milyon Aboneli Youtube Kanalını Silecek mi?

PAYLAŞ

Dünyanın en çok kazanan Youtuberları arasında ilk sırada yer alan PewDiePie 50 Milyon Aboneli Youtube Kanalını Silecek mi? sorusu ve cevabı haberimizde.

Youtube’en popüler ismi olan PewDiePie’a dair daha öncesinde bir videoyu karşınıza çıkarmıştık. Bu videoda, PewDiePie’ın 50 milyon aboneye geldiğinde Youtube kanalını sileceğine dair bir açıklamayı sizlere aktarmıştık. Ancak itibari ile Youtube’un en popüler isimlerinden olan PewDiePie yani gerçek adıyla Felix, 50 milyon barajını geçti. Açıklamaya göre Türkiye saati ile yarın saat 19:00’da kanalını sileceğini duyurdu.

Bir çok kişi bu durumun sahte olduğuna dair iddialar ortaya attı. Ancak Felix konu ile alakalı gerekli açıklamaları yaptı bile. 50 milyon aboneye ulaştığında kanalını silmesinin belli başlı sebepleri var. Bunlara baktığımız zaman ilk olarak Youtube’un son zamanlarda aldığı kararlar, son gelen güncellemeler ve ayrıca yeni bir kanal açacak olması.

PewDiePie 50 Milyon Aboneli Youtube Kanalını Silecek mi?

Felix kanalını sildikten sonra Scare PewDiePie serisinde devam edeceğini duyurdu. Yani Youtube’u tamamen bırakmayacak. Kanalını sildikten sonra, yeni bir kanal ile hayranlarının karşısına çıkacak olan PewDiePie, yeni kanalında içeriklerini paylaşmaya devam edecek.

Yeni kanal açtıktan kaç gün veya kaç ay sonunda 50 milyon abone olur bilinmez. Ancak bu sürenin ortalamanın çok daha altında olacağına eminiz. Merak edenler için, işte PewDiePie tarafından Twitter’da yapılan resmi açıklama ;

Bu açıklama sonrasında Felix sözünü tutacak mı? PewDiePie youtube kanalını silecek mi? sorularının cevaplarını da yarın TSİ ile 19:00’da alacağız.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.