Ana sayfa Editörden Photoshop ile Ünlülerin Fotoğrafına Kendini Yerleştiren Dinazor Adam!

Photoshop ile Ünlülerin Fotoğrafına Kendini Yerleştiren Dinazor Adam!

PAYLAŞ

Son zamanlarda instagramda en çok dikkat çeken profillerden birisi de Photoshop ile Ünlülerin Fotoğrafına Kendini Yerleştiren Dinazor Adam!

İnstagramda her geçen gün farklı profillere denk geliyor, farklı fotoğraflar keşfediyoruz. İnstagram profili henüz ünlü olma aşamasına gelmiş olmasa da, yaptığı photoshop ile kendine hayran bırakan bir adamdan söz edeceğiz bugün. Lorenzo Valentino’yu instagramda toplamda 6 bin kişi takip ediyor. Yani takipçi sayısı yaptığı işe göre gerçekten de az. Ancak buna aldırış etmeden neredeyse haftada 1 fotoğraf atıyor genelde.

Lorenzo’nun attığı fotoğraflar ise geçekten de ilginç. Kendisine “Dinazor Adam” lakabını koyan Lorenzo, Jennifer Lopez, Justin Bieber, Miley Cyrus gibi ünlülerin fotoğraflarına kendini de yerleştirerek, yaptığı photoshoplu çalışmalar ile takipçilerine kendisinden fazlasıyla söz ettiriyor. Öylesine Photoshop yapıyor ki, yazıyı yazan ben olmasam, fotoğrafların gerçek olduğuna bile inanacağım.

Lorenzo 2 Lorenzo 3 Lorenzo 5 Lorenzo1 Lorenzo4Gerçekten de Photoshop olduğu hiç belli olmuyor di mi ? Özellikle Photoshop yaparken renk tonlarını vs. %100 uyumlu bir hale getirmesi gerçekten de fotoğrafların gerçekçiliğini bozmuyor. Bu yüzden olsa gerek sanki aynı karede yer almış gibi görünüyor. Troll Dinazor Adam’ı takip etmek isterseniz şuradan instagram hesabına ulaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.