Ana sayfa Sosyal Medya Pokemonum Diyip 7.Kattan Atlayan Pikachu Ferhat Şimdi Ne Yapıyor

Pokemonum Diyip 7.Kattan Atlayan Pikachu Ferhat Şimdi Ne Yapıyor

PAYLAŞ

Çocukken bir çoğumuzun ailesinin Pokemon’u yasaklamasının asıl sebebi, Pokemonum Diyip 7.Kattan Atlayan Pikachu Ferhat Şimdi Ne Yapıyor?

Yıllar geçse de bazı olaylar unutulmuyor. Ülkemizde farklı farklı olaylar geçmiş zamanda yaşanmış ve bir süre hafızalardan silinmemişti. Örneğin kendini Spider Man sanıp atlayan çocuk ve bunun dışında bir de kendini pokemon sanıp dışarı atlayan Ferhat. 2 efsaneyi de çocukluğumuz boyunca unutmadık. Ülkemizde aileler tarafından Pokemonun yasaklanmasına sebep olan, Pikachu Ferhat Şimdi Ne Yapıyor?

Yıllar geçse de bazı insanlar unutulmaz çünkü artık efsanelerdir. Aynen o şekil bu 2 kişi de hafızalardan bir türlü silinemedi. Olayı bilmeyenler ya da hatırlamayanlar için kısa bir hatırlatayım. Henüz daha 4 yaşında olan Ferhat, kendisini pokemon karakteri pikaçu zannedip, 7. kattan atlamıştı. Tam 7 kat, 21 metre.

Evinin balkonundan aşağıya atlayan Ferhat, bazıları tarafından mucize olarak gösterilen sadece tek ayağı kırık bir şekilde kurtulmuştu. Bir dönem Pokemon animesi oldukça popülerdi. O Dönemi yaşayanlar daha da iyi anlayacaktır, Ferhat yüzünden bir çok aile Pokemon izlemeyi yasakladı. Böylelikle 4 yaşında 21 metre yükseklikten atlayan Ferhat’da tarihe yazıldı. Tabii sadece Tarihe değil, aynı zamanda hafızalardan da bir türlü silinmedi Ferhat. Çünkü aslında bir çok çocuk o dönem “Ben pokemon zannetmem kendimi neden atayım aşağıya” düşüncesine kapıldı.

pikachu ferhat 2
Pikachu Ferhat’ın o dönemden kalan fotoğraflarından birisi.

Pikachu Ferhat Ferhat Şimdi Ne Yapıyor?

Kendini Pokemon sanan 4 yaşındaki Ferhat 7 kat yukarıdan yere düştü ve sadece kırık ayağıyla kameralara poz verdi. Ferhat yıllar sonra tekrardan karşımıza çıktı. Hemde nasıl dersiniz ? Arabesk rap dünyasına giriş yapan Pikachu Ferhat, şarkılarıyla karşımıza çıktı.

Ferhat yıllar sonra tekrardan karşımıza çıktı. Hemde nasıl dersiniz ? Arabesk rap dünyasına giriş yapan Pikachu Ferhat, şarkılarıyla karşımıza çıktı.


Aradan geçen uzun zaman sonrasında 2014 yılında Olay var isimli şarkısı ile karşımıza çıkan ferhat, sosyal medyanın gündemine oturdu. Ferhat’a hala kin tutanlar var. Ferhat, sosyal medya hesaplarında kendisine karşı hala kin besleyenler ile karşılaşıyor.

Her ne kadar aradan yıllar geçse de, insanlar o dönem Pokemon efsanesini izleyemediği için Ferhat’a oldukça kızgın. Doktorların neden atladın sorusuna karşılık, Ben Pokemon’um, Pokemondaki gibi uçabiliyorum şeklinde açıklamalar da bulunarak, gazetelerin de manşetlerinde yer almıştı. (Hala daha fotoğraflarını paylaşıyor). Ferhat şarkılarının yanı sıra, şu aralar vatani görevini yaptığını da sosyal medya hesabından duyurdu.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.