Ana sayfa Oyun PlayStation 4 20.Yıl Özel Sürümü Duyuruldu

PlayStation 4 20.Yıl Özel Sürümü Duyuruldu

PAYLAŞ

Sony’nin oyun konsolu PlayStation, 20. yılını kutluyor. Hemen herkesin hayatında neredeyse en az bir kere oynadığı PlayStation, 20. yıla özel bir sürüm ile makyajlandı. Sınırlı sayıda üretilecek olan PlayStation 4‘e ancak çok şanslı olanlar sahip olabilecek. Üzerinde yer alan metal plaka ile özel seri numarasına sahip olacak olan özel sürüm PlayStation 4, Amerika’da 499 Dolar, Avrupa’da ise 499 Euro fiyat etiketiyle satışa çıkacak.

play-station-4-20-yil-ozel-uretim

İlk PlayStation’un rengine bürünen 20. yıl özel serisinin tüm kutu içeriği klasik gri renklere boyanmış olarak karşımıza çıkacak. Kamera ve oyun kolu dahi PlayStation 4’ün üzerindeki aynı renge sahip olacak. PlayStation, PlayStation 2, PSP, PlayStation 3, PS Vita ve PlayStation 4 konsollarıyla son 20 yıl içerisinde oyun sektörünü şekillendiren PlayStation ailesi bu özel seriyle birlikte anılacak. Açıkcası özel seri PlayStation 4’ün son derece şık olduğunu söylemek istiyorum.

play-station-4-20-yil-ozel-uretim-2

Son derece şık bir kutuyla birlikte gelen PlayStation 4 20. yıl özel üretim sürümü, aynı zamanda ufak tasarımsal dokunuşları da içeriyor. Standart PS4’ün rengine göre çok daha şık olarak tasarlanmış olduğunu söyleyebiliriz.

6 Aralık tarihi itibariyle satın alınabilecek olan özel üretim PlayStation 4’lerden sadec 12.300 adet üretilmiş durumda. Sayı çok az sayılmaz fakat adeta koleksiyonluk bir ürün olduğu için muhtemelen birkaç gün içerisinde tüm stoklar tükenecektir.

play-station-4-20-yil-ozel-uretim-3

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.