Ana sayfa Oyun PlayStation 4 Slim Türkiye’de Satışa Çıktı!

PlayStation 4 Slim Türkiye’de Satışa Çıktı!

PAYLAŞ
PlayStation 4 Slim Türkiye'de Satışa Çıktı

Bu yıl için merakla beklenen PlayStation 4 Slim Türkiye’de Satışa Çıktı! Sony’nin geçtiğimiz günler de görkemli bir lansman ile basın mensuplarına tanıttığı Playstation 4 Pro, büyük değişiklikler ile karşımıza çıkmıştı.

Özellikle de 4K oyun desteği ve bunun yanında değişen yapısıyla dikkatleri çeken cihaz aynı zamanda tüm oyun severlerin göz bebeği oldu. Kısa zaman önce tanıtımları yapılan ve tüm dikkatleri üzerine çeken konsol modeli PlayStation 4 Slim Türkiye’de Satışa Çıktı! Gelin Detaylarına geçelim.

PlayStation 4 Slim Türkiye’de Satışa Çıktı!

PS4‘ü farklı bir tasarımla karşımıza çıkaran Sony bunun yanında daha da ince bir yapı haline getirdi. Yeni haldeki daha ince olan PlayStation 4 Slim Türkiye’de Satışa Çıktı. PS4 fiyatına baktığımız da şu anda ülkemizin bir çok elektronik mağazalarında 1.300 TL ile 1.500 TL arasında bulunuyor.

Oyuncuları sevindiren indirimli fiyat sonrasında, Sony yeni konsol modelini duyurdu. PS4’e göre ince yapıda olan ve daha dikkat çekici olan PS4 Slim, aynı zamanda WiFi desteği ile de dikkat çekiyor. Sony’in yeni konsol modeli ile beraber oyuncular hem farklı tasarımlı hem de bir kademe üst özellik ile karşılaşacak.

ps-4-slim

PlayStation 4 ve PlayStation 4 Slim Farkları Neler?

En merak edilen konulardan bir tanesi de bir önceki modele göre yeni modelin farkları nasıl olacak. PlayStation 4 ve PlayStation 4 Slim arasındaki farklara baktığımız zaman PS4 Slim’de daha kolay harddisk değişimi bulunuyor. PS4’e göre daha kolay olması aslında büyük avantaj. Oyunları oynadıkça yeni oyun alabiliyoruz.

HDD’nin yetersiz olması durumunda da değişim yapmak istiyoruz. Bir önceki modelde HDD bölümü oldukça zor açılıyordu. Bu da cihaza zarar verilmesi anlamına geliyordu. Bu model ile beraber daha kolay bir hal almış. Eliniz yatkınsa eğer değiştirmek oldukça kolay.

Harddisk bölmesini daha kolay hale getiren Sony böylelikle kullanıcıların değişim yapmasına da olanak veriyor. 5 Ghz WiFi desteğine sahip model, 500 GB’lık depolama ile başlıyor. Arttırmak istediğinizde de kolay bir şekilde arttırabiliyorsunuz. WiFi’nin daha iyi olması HDD kolay çıkarılabilir olması büyük avantaj. Ayrıca yapısını da zaten gördünüz. İnce yapıda farklı tasarımda olması gayet iyi düşünülmüş. Fiyat – Performans açısından düşünürsek oyun konsolu almak isteyen birisinin listede 1. sıralarda yer alabilir.

PS4 Slim Türkiye Fiyatı – PS4 Slim Alınır Mı?

Bu konuda kesin haberler yok. İndirimli olarak 1.300 TL’de piyasadan satın almak mümkün. Özellikle de dağıtıcı internet sitelerinde fiyatlar bir hayli yüksekken şu anda farklı satıcıların olduğu internet sitelerinde fiyatlar daha da iyi diyebiliriz. Satın almak için biraz zaman geçmesini beklemek en azından kampanyalar açısından daha iyi olacaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.