Ana sayfa Oyun PlayStation 4’ün Türkiye için çıkış tarihi ve fiyatı belli oldu!

PlayStation 4’ün Türkiye için çıkış tarihi ve fiyatı belli oldu!

PAYLAŞ

Sony’nin yeni oyun konsolu PlayStation 4, yurt dışında satışa çıktı. Ülkemize ne zaman geleceği merakla beklenen ürünün piyasaya çıkış tarihi belli oldu. Sony PlayStation Türkiye Ürün Müdür Mustafa Yiğit, kişisel Twitter hesabından PlayStation 4‘ün  13 Aralık’ta satışa çıkacağını duyurdu.

PlayStation’ın Facebook hayran sayfasında ise yeni ürün PlayStation 4’ün 1399 TL’lik fiyatla satışa çıkacağı bilgisi paylaşıldı. Böylelikle PlayStation 4’ün ne zaman ve ne kadar fiyatla satışa çıkacağı bilgileri öğrenilmiş oldu.

Son aylarda yüksek döviz kurları aslında çoğu ürününün fiyatını ister istemez arttırdı ancak üreticiler bu durumdan kullanıcıları etkilememek ve ürünlerinin raflarda kalmasını engellemek için fiyatlarda oynama yapmak zorunda kalıyorlar. PlayStation 4 için de benzer bir durum olduğunu söylemek mümkün. 1399 TL’lik fiyat böylesine uzun soluklu kullanılacak bir cihaz için gayet makul olarak değerlendirilebilir.

1399 TL‘lik fiyata, PlayStation 4 konsol, DualShock 4, kamera, dikey stand, şarj istasyonu ve Killzone SF ile Knack dahil. Farklı renklere sahip DualShock 4 ve oyun paketleriyle satışa çıkacak olan PlayStation 4‘lerin ise Şubat 2014’ten itibaren satışa çıkacağı bilgisi verilmiş.

 

4 YORUMLAR

  1. yani türkiyede vatan bilgisayarda teknosada digitaliada ve media markta çıkıcak playstation 4 kutularında kamerada olacakmı 1.400 tl fiyat dahil

  2. yanlış bilgi hiçbiyerde kamera dahil satılmıyor teknosadan satın aldım 1.399 kamera yok bu bilgiyi sony genel müdürü mustafa beyde vermemiş yanlış yönlendiriyosunuz insanları

    • Yapılan ilk açıklama kamera dahil satılacağı yönündeydi. Zaten ürünün çoğu fotoğrafında kutu içeriğinde kamera dahil olacak şekilde basına verilmişti. Değişiklik hakkında basına bilgi verilmedi. Ancak biz yine de özür dileriz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.