Ana sayfa Oyun PlayStation 4’ün Yeni Modelleri Piyasaya Çıkmaya Hazırlanıyor

PlayStation 4’ün Yeni Modelleri Piyasaya Çıkmaya Hazırlanıyor

PAYLAŞ

Sony’nin yeni nesil oyun konsolu PlayStation 4’ten yeni haberler var. Başarılı satış rakamları ile hem oyuncuları hem de üreticisini mutlu eden PlayStation 4, yeni renk seçeneği ve oyun paketleri ile satışa çıkmaya hazırlanıyor. FCC tarafından oynaylanan ürünler kısa bir süre sonra satışa çıkmış olacak.  2 farklı oyun paketi ve beyaz renk seçeneği şimdilik PlayStation 4’ün yeni modellerini oluşturuyor. İlk etapta Walmart tarafından geçen hafta satışa çıkarılan beyaz renkli PlayStation 4’ü gördük. Beyaz renge sahip yeni PlayStation 4’ün model numarası CUH-1115A ve CUH-1116A olarak belirtiliyor. Şimdilik sadece Avrupa pazarında satışa çıkarılan beyaz PlayStation 4, birkaç ay içerisinde yaygınlaşacaktır.

beyaz-playstation-4

Diğer modellerden bir tanesi ise CUH-11XXA. Bu modelin öne çıkan özelliği ise The Last of Us Remastered oyunu ile birlikte gelmesi. Önceki nesil oyun konsolunda da gördüğümüz gibi The Last Of Us Remastered oyunundan bir kare, PlayStation 4 kutusunda bizleri karşılıyor.

playstation-4-the-last-of-us-remastered

Son bir model ise yine bir oyunla ilgili. Destiny isimli oyunla birlikte satışa çıkacak olan yeni PlayStation 4’ün model numarası ise CUH-1115A. Yine benzer şekilde PS4’ün kutu tasarımında oyunun kapağını görebiliyoruz. Tüm bu modeller şimdilik sadece Avrupa’ya gönderilmiş durumda. Ancak kısa bir süre sonra diğer pazarlardaki yerini alacağını düşünüyoruz. Büyük bir ihtimalle GTA 5 için de yeni bir kutu tasarımı göreceğiz.

play-station-4-destiny

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.