Ana sayfa Oyun Pokemon Go Bilgisayarda Nasıl Oynanır?

Pokemon Go Bilgisayarda Nasıl Oynanır?

PAYLAŞ
Pokemon Go Bilgisayarda Nasıl Oynanır

Her geçen gün Pokemon Go ile ilgili yeni bir haber gelirken Evden çıkmadan – Pokemon Go Bilgisayarda Nasıl Oynanır? sorusuna cevap veriyoruz!

Pokemon Go biliyorsunuz ki konum bazlı çalışan bir oyun. Yani oyunu çalıştırmak istediğinizde konuma da izin vermeniz gerekiyor. GPS bazda çalışan oyunu bilgisayarımızda nasıl oynayabiliriz, yapmamız gereken işlemler nelerdir, bunlardan bahsetmek istiyorum. İnsanları asosyal hayattan kurtarıp sokağa çıkmaya iten Pokemon Go’da yeni bir gelişme yaşandı.

Bazı ayarlamalar yapılarak Pokemon Go’yu evden çıkmadan bilgisayarınızda da oynayabileceksiniz. Hem internet paketiniz bitmemiş olacak, hem de yazın sıcaklarında dışarı çıkmadan pokemon avlayabileceksiniz. Pokemon Go bilgisayardan Nasıl oynanır? sorusuna cevap verdiğimiz haberin detayları ise aşağıda!

Pokemon Go Bilgisayarda Nasıl Oynanır?

Bluestack kullananlar bilir. Apk yüklemek oldukça kolaydır. Yani Android bir emulator olarak Bluestack kullanarak oyunları, uygulamaları bilgisayar üzerinde çalıştırabiliyoruz. Son güncellemeleriyle birlikte Bluestack’te her ne kadar bu olaylar bira değişse de yinede APK yüklemek basit olduğu için gerekli ayarları yaptıktan sonra Pokemon Go Bilgisayardan oynayın! Pokemon Go’yu çalıştırmak için bazı ayarları yapmamız gerekiyor. Bu ayarları yaptıktan sonra da GPS sinyallerini değiştirebildiğimiz için Nintendo’nun Pokemon GO oyununa sahte GPS sinyalleri gönderebiliyoruz.

Pokemon Go Bilgisayara Nasıl Kurulur?

Sahte GPS sinyalleri sonrasında konumumuzu farklı algıladığı için oyun içerisinde Pokemon avlamak oldukça basit bir hal almış oluyor. Yani misal evde otururken, konumunuzu farklı bir yerdeymiş gibi ayarlayabiliyorsunuz. Bu yüzden de siz pokemonların ayağına değil, pokemonlar sizin ayağınıza geliyor. Aşağıda Pokemon Go Bilgisayarda Nasıl Oynanır? sorusuna karşılık Youtuber bir kişinin çektiği 18 dakikalık video var. Bu videodaki ayarları yaptıktan sonra oyunu kolay bir şekilde bilgisayardan oynayabileceksiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.