Ana sayfa Oyun Pokemon Go Facebook’u Bile Solladı!

Pokemon Go Facebook’u Bile Solladı!

PAYLAŞ
Pokemon Go Facebook'u Bile Solladı

Bu zamana kadar bir çok uygulamaya karşılık analizleri yapılan Pokemon Go rekor üstüne rekor kırdı. Pokemon Go Facebook’u Bile Solladı

Tinder ve Twitter karşısında ezeli rekabet olarak görülürken bu rekabete bir de son zamanların en popüler oyunu Pokemon Go katıldı. Pokemon Go haberlerini her geçen gün artarken analizler de yavaş yavaş gelmeye başladı. Pokemon Go’ya harcanan süreler diğer uygulamalar ile kıyaslandığı zaman Pokemon Go tüm uygulamaları sollamış durumda.

Ortalama süre baz alınarak hesaplandığında Pokemon Go Facebook’u Bile Solladı! diyebiliriz. Pokemon Go’nun geride bıraktığı uygulamalar arasında sadece Facebook yok. Snapchat, Twitter, İnstagram ve slither.io kıyaslamasında liderliği elinde tutan Pokemon Go böylelikle bir rekoru daha kırmış oldu.

Pokemon Go Facebook’u Bile Solladı!

Sensor Tower isimli bir şirketin açıkladığı verilere baktığımız zaman Pazartesi günü hesaplamalar yapılmış ve iOS kullanıcıları ortama 33 dakikadan uzun bir süreyi Pokemon Go oyununda harcamış.
Pokemon Go Facebook'u Bile Solladı! (2)

Tüm bu analizlerin yanında kullanıcılar Facebook için 22 dakika, Snapchat için 18 dakika, Twitter için ise 17 dakika ortalama süre harcamış. Durum böyle olunca da Niantic firmasının Arttırılmış gerçeklik oyunu Pokemon Go bu zamana kadar ki tüm rekorları kırdı geçti.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.