Ana sayfa Apple Pokemon Go Türkiyedeki iOS Cihazlara Nasıl Yüklenir?

Pokemon Go Türkiyedeki iOS Cihazlara Nasıl Yüklenir?

PAYLAŞ

Ülkemiz de Android cihazlardan oynanan, iOS cihazlar için henüz Türkiyeden erişim olmayan Pokemon Go Türkiyedeki iOS Cihazlara Nasıl Yüklenir?

Bu yılın en iddialı mobil oyunu hiç şüphesiz ki Pokemon Go. Çocukluk yıllarımızın vazgeçilmezi olan Pokemon GO’nun mobil platformlarda yer alması sonrasında Android kullanıcıları ve iOS kullanıcıları sokakları, caddeleri dolaşarak Pokemon toplamaya başladı. Komik durumlar oluşsa da, insanların birbiri ile kaynaşması aynı zamanda mobil oyunların gerçek dünyaya aktarılması ile ilgili büyük bir gelişme yaşanmış oldu.

Pokemon Go, şu anda Android ve iOS’da yer alıyor. Ancak Android cihazlara Türkiye’deki kullanıcılar da yükleme yaparken iOS cihazlar için Türkiyeden erişim henüz yok. Yani App Store’da Pokemon Go yazarsanız eğer cihazınızın ülke konumu Türkiye ise muhtemelen arama alanında sonuç yok diyecektir. Pokemon Go iOS Cihazlara Nasıl Yüklenir? sorusuna cevap olarak hazırladığımız adımlar aşağıda yer alıyor.

Pokemon Go Türkiyedeki iOS Cihazlara Nasıl Yüklenir?
Pokemon Go Türkiyedeki iOS Cihazlara Nasıl Yüklenir? sorusuna cevap verecek adımları sizlerle paylaşıyoruz.

Pokemon Go Türkiyedeki iOS Cihazlara Nasıl Yüklenir?

Android platformunda Pokemon Go oynayanların yanında Türkiyeden iOS cihaza sahip olupta bu oyunu indirmek isteyen kişi sayısı da bi hayli fazla. Her ne kadar ülke değiştirm vs. yaparak Pokemon GO‘yu yükleyebilsek de, bu bir hayli uzun ve marifet isteyen bir iş. Oyun iOS cihazlar için Avustralya ve Yeni Zelanda’da çıktığı için diğer ülkeler deki AppStore’larda bu oyunu arattırdığınız da sonuç bulunmayacaktır.

Teknovi olarak sadece 1 dakika içerisinde Pokemon Go Türkiyedeki iOS Cihazlara Nasıl Yüklenir? gelin bu sorunun cevabına hep beraber bakalım. Yapmamız gereken işlemler oldukça basit. Aşağıdaki adımları uygulayarak iOS cihazınıza Pokemon Go Yükleyebilirsiniz ;

Türkiyedeki iOS Cihazlara Pokemon GO Yüklemek!


Yukarıdaki anlatımı yapamayanlar için yazılı anlatımla Pokemon Go iOS Cihazlara nasıl yüklenir? sorusuna cevap verdik. Pokemon Go iOS Cihazlara Yükleme rehberine aşağıdan ulaşabilir, siz de iOS Cihazınıza Pokemon Go Yükleyebilirsiniz.

  1. İlk olarak şunu söylemeliyiz. Eğer cihazınızın konumu Türkiye harici bir ülke ise App Store linki şurada yer alıyor. Mobilden bu linke tıklayarak indirebilirsiniz.
  2. Cihazınızın konumu Türkiye ise yapacağımız işlemler basit. Bu adımları mobil cihazınızdan yapmanız gerekmektedir. Şuradaki linke tıklayarak Pokemon GO’yu iOS cihazınıza indirmeyi başlatın. Download tuşuna basarak indirin.
  3. Uygulama indikten sonra App Store dışı bir yerden indirdiğimiz için Ayarlar > Genel > Aygıt Yönetimi sekmelerine girmemiz gerekiyor.
  4. Aygıt yönetimine girdikten sonra, Buradaki Testech teknology Pokemon GO’yu doğrulamamız gerek. Doğruladıktan sonra işlem tamamlanmış olacak.
  5. Tebrikler! Pokemon Go Türkiyedeki iOS Cihazınızdan Pokemon Go’yu indirdiniz. Oyunun tadını çıkarabilirsiniz.

5 YORUMLAR

  1. Oyunu yükle dedikten sonra uygulama üstünde “Bekliyor” yazısı çıkıyor ama ne kadar beklesem de bir değişim olmuyor.Eski güncellemelerde böyle bir sorun olmamıştı.İOS cihazımdan mı kaynaklı acaba?

    Şimdiden teşekkürler

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.