Ana sayfa İnternet Radikal internet Sitesi Kapanıyor!

Radikal internet Sitesi Kapanıyor!

PAYLAŞ

Yaklaşık 2 sene öncesinde gazetecilik hayatını internet sitesi üzerinden devam ettiren Radikal internet Sitesi Kapanıyor! Peki Sebebi Ne? İşte detaylar.

Ülkemizin en çok takipçiye sahip olan ve aynı zamanda en çok ziyaret edilen haber sitelerinden Radikal, geçtiğimiz günlerde aldığı karar ile yayın hayatına veda ediyor. 1996 yılında ilk olarak okuyucuları ile buluşan ve Türkiye’nin en çok okunan, en çok takip edilen haber siteleri arasına adını yazdıran Radikal, 2014 yılında gazete dünyasına veda etmişti. Sadece internet üzerinden okuyucularına haberler sunan Radikal, 2016 yılında yani bugün de internet üzerinden gerçekleştirdiği dijital gazeteciliğe veda ediyor.

Günümüzün en popüler haber sitelerinden olan Radikal, 2014 yılında dijital gazetecilik hayatına başlayarak, takipçilerine radikal.com.tr üzerinden haber sunuyordu. Baktığımız zaman gerek alexa, gerekse farklı kaynaklardaki istatistiklere göre, oldukça yüksek bir hedef kitleye sahip olan Radikal, alınan bu karar ile beraber internet sitesi üzerinden sürdürdüğü yayın hayatına da veda edecek.

radikal kapanıyorRadikal’in internet sitesinin ne zaman kapanacağı hakkında kesin bir bilgi bulunmamakla birlikte bazı kaynaklarda yarın son kez aktif olacağı yazarken bazı kaynaklarda ise ay sonunda kapanacağı söylenmekte.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.