Ana sayfa Oyun Rami Malek Canlı Yayında Watch Dogs 2 Oynadı!

Rami Malek Canlı Yayında Watch Dogs 2 Oynadı!

PAYLAŞ
Rami Malek Canlı Yayında Watch Dogs 2 Oynadı

Mr.Robot Ubisoft etkinliğinde karşımıza çıktı. Mr.Robot’un ana karakterini canlandıran Rami Malek Canlı Yayında Watch Dogs 2 Oynadı! 

Emmy ödüllerinin kazanan dizilerinden Mr.Robot, son zamanlarda sıklıkla karşımıza çıkıyor. Hackerların hayatını ve gün içerisinde yaptıklarını anlatan dizi, sürükleyici olması ve farklı senaryosu ile beklentilerin üzerinde not aldı. İzleyici ile buluşan yabancı dizi Mr.Robot, bu sefer Ubisoft etkinliği ile karşımıza çıktı. Dizi de Mr.Robot filminin ana karakterini canlandıran Rami Malek, Ubisoft’un en yeni oyunu olan Watch Dogs 2’yi oynadı.

Ubisoft ve Rami Malek tarafından yürütülecek olan canlı yayın ile beraber hem oyun tanıtıldı, hem de bireysel sorular cevaplandırdı. 15 Kasımda yani bugün PlayStation 4 kullanıcıları için piyasaya sürülen oyun, Bilgisayar kullanıcıları için ise 29 Kasım’da çıkacak.

Rami Malek Canlı Yayında Watch Dogs 2 Oynadı!

Oyunun tanıtımları hızla devam ederken, Rami Malek gerçekten iyi bir tercih olmuş diyebiliriz. Oyun içerisinde Marcus’un kendine özgü hacker yeteneklerini kullanan olan Rami Malek, oyun hakkında düşüncelerini de oyunculara aktardı.

Dizi ile örtüşen senaryosu ile dikkatleri üzerine çeken Watch Dogs 2 canlı yayınla oynanırken, sohbet kanalı aracılığıyla bir çok soru soruldu. Rami Malek Watch Dogs 2 canlı yayınında soruları cevaplarken ayrıca düşüncelerini de aktardı. Pazar günü 21:00’da başlayan canlı yayının tekrarını izlemek isterseniz şuradaki bağlantıyı kullanmanız gerekecek.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.