Ana sayfa Donanım Razer iPad için Mekanik Klavyeli Kılıf Üretti!

Razer iPad için Mekanik Klavyeli Kılıf Üretti!

PAYLAŞ
Razer iPad için Mekanik Klavyeli Kılıf Üretti!

Popüler oyuncu ekipmanlarıyla gündeme gelen Razer iPad için Mekanik Klavyeli Kılıf Üretti! iPad’e özel kılıfın detayları haberimizde.

Dünya da oyunculara özel ekipmanlar üreten Razer, ürettiği ekipmanlara bir yenisini daha ekledi ve iPad cihazlara özel mekanik klavyeye sahip bir kılıf ürettiğini duyurdu. Oyunculara özel ürettiği ekipmanlar ile tüm dünyada bilinen Razer, popüler olan ekipmanlarının yanına bir de oyuncu tabanlı değilde herkese hitap edebilecek türden bir kılıf tanıttı. iPad kılıflarına alışığız.

Yani normal bir klavye modundaki tüm kılıflar sıradan gelecektir. Ancak Razer iPad’i tamamen özel bir hale getiriyor diyebiliriz! Razer iPad için Mekanik Klavyeli Kılıf Üretti! ve diğer kılıflara göre çok farklı bir tasarımla iPadi özel hale getirdi!

Razer iPad için Mekanik Klavyeli Kılıf Üretti!

iPad cihazlar için özel olarak tasarlanan bu kılıfın en büyük özelliği mekanik bir klavyeye sahip olması. Yani diğer iPad klavyelerine nazaran bu klavye tamamen mekanik yapıda. Klavyeye bastığınızda verdiği hissiyat ile beraber daha rahat yazı yazabilmeniz sağlanıyor. iPad’e taktığınız da dizüstü bir laptop görüntüsünü alan kılıf sayesinde cihazınızı masanıza herhangi bir ekstra işlem yapmadan koyabiliyorsunuz.

Razer iPad için Mekanik Klavyeli Kılıf Üretti!

Kılıfın en büyük özelliği klavyesinin mekanik tuşlara sahip olması dedik, tabii bir de dayanıklılık var. Razer’dan iPadlere Özel Mekanik klavyeli kılıf satın alırsanız eğer 80 milyon basmaya kadar dayanıklı olduğunu da sizlere söyleyelim. Mekanik klavye ayrıca sadece 70 gram ağırlığında olmasının yanı sıra bluetooth aracılığıyla iPadinize bağlayabiliyorsunuz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.